PCEtLSDQndC1INC00L7QsdCw0LLQu9C10L3QsCDRgNC10LrQu9Cw0LzQvNCwIGZ1bGxzY3JlZW4gLS0hPg==
ФАКТИ iPad / iPhone ФАКТИ Android

Ліга чемпіонів: календар та результати матчів

Факти ICTV пропонують ознайомитися з результатами і розкладом матчів Ліги чемпіонів 2018/19.

Ліга чемпионів-2018/19

Ліга чемпіонів УЄФА сезону 2018/19 стартувала 18 вересня.

Згідно з новим форматом турніру, на цій стадії змінено час матчів. Відтепер ігри розпочинатимуться о 19:55 та 22:00.

Читайте: Ліга Європи: календар та результати матчів

Єдиний представник України у Лізі чемпіонів донецький Шахтар потрапив у групу F і розпочав свій єврокубковий шлях з домашнього поєдинку проти німецького Хоффенхайма, але у підсумку не зміг вийти з групи і продовжив шлях у Лізі Європи.

1/4 фіналу

9.04.2019
22.00  Ліверпуль _:_  Порту
22.00  Тоттенгем _:_  Манчестер Сіті
10.04.2019
22.00  Аякс _:_  Ювентус
22.00  МЮ _:_  Барселона
16.04.2019
22.00  Барселона _:_  МЮ
22.00  Ювентус _:_  Аякс
17.04.2019
22.00  Манчестер Сіті _:_  Тоттенгем
22.00  Порту _:_  Ліверпуль

1/8 фіналу

12.02.2019
22.00   МЮ  0:2   ПСЖ
22.00   Рома  2:1   Порту
13.02.2019
22.00   Аякс  1:2   Реал Мадрид
22.00   Тоттенгем  3:0   Боруссія Д.
19.02.2019
22.00   Ліверпуль  0:0   Баварія
22.00   Ліон  0:0   Барселона
20.02.2019
22.00   Атлетіко  2:0   Ювентус
22.00   Шальке  2:3   Манчестер Сіті
5.03.2019
22.00   Боруссія Д.  0:1   Тоттенгем
22.00   Реал Мадрид  1:4   Аякс
6.03.2019
22.00   Порту  3:1   Рома
22.00   ПСЖ  1:3   МЮ
12.03.2019
22.00   Манчестер Сіті  7:0   Шальке
22.00   Ювентус  3:0   Атлетіко
13.03.2019
22.00   Баварія  1:3   Ліверпуль
22.00   Барселона  5:1   Ліон

Груповий етап

Група А

Команда І П Н П З П О
1.   Боруссія Д 6 4 1 1 10 2 13
2.   Атлетіко 6 4 1 1 9 6 13
3.   Брюгге 6 1 3 2 6 5 6
4.   Монако 6 0 1 5 2 14 1

 

1 тур. 18.09 4 тур. 6.11
22:00 Монако 1:2 Атлетіко 19:55 Монако 0:4 Брюгге
22:00 Брюгге 0:1 Боруссія Д 22:00 Атлетіко 2:0 Боруссія Д
2 тур. 3.10 5 тур. 28.11
22:00 Атлетіко 3:1 Брюгге 19:55 Атлетіко 2:0 Монако
22:00 Боруссія Д 3:0 Монако 22:00 Боруссія Д 0:0 Брюгге
3 тур. 24.10 6 тур. 11.12
19:55 Брюгге 1:1 Монако 22:00 Брюгге 0:0 Атлетіко
22:00 Боруссія Д 4:0 Атлетіко 22:00 Монако 0:2 Боруссія Д

Група B

Команда І П Н П З П О
1.  Барселона 6 4 2 0 14 5 14
2.  Тоттенгем 6 2 2 2 9 10 8
3.  Інтер 6 2 2 2 6 7 8
4.  ПСВ 6 0 2 4 6 13 2

 

1 тур. 18.09 4 тур. 6.11
19:55 Барселона 4:0 ПСВ 22:00 Інтер 1:1 Барселона
19:55 Інтер 2:1 Тоттенгем 22:00 Тоттенгем 2:1 ПСВ
2 тур. 3.10 5 тур. 28.11
22:00 ПСВ 1:2 Інтер 22:00 ПСВ 1:2 Барселона
22:00 Тоттенгем 2:4 Барселона 22:00 Тоттенгем 1:0 Інтер
3 тур. 24.10 6 тур. 11.12
19:55 ПСВ 2:2 Тоттенгем 22:00 Барселона 1:1 Тоттенгем
22:00 Барселона 2:0 Інтер 22:00 Інтер 1:1 ПСВ

Група С

Команда І П Н П З П О
1.   ПСЖ 6 3 2 1 17 9 11
2.   Ліверпуль 6 3 0 3 9 7 9
3.   Наполі 6 2 3 1 7 5 9
4.   Црвена Звезда 6 1 1 4 5 17 4

 

1 тур. 18.09 4 тур. 6.11
22:00 Ліверпуль 3:2 ПСЖ 19:55 Црвена Звезда 2:0 Ліверпуль
22:00 Црвена Звезда 0:0 Наполі 22:00 Наполі 1:1 ПСЖ
2 тур. 2.10 5 тур. 28.11
19:55 ПСЖ 6:1 Црвена Звезда 22:00 Наполі 3:1 Црвена Звезда
22:00 Наполі 1:0 Ліверпуль 22:00 ПСЖ 2:1 Ліверпуль
3 тур. 24.10 6 тур. 11.12
22:00 Ліверпуль 4:0 Црвена Звезда 22:00 Ліверпуль 1:0 Наполі
22:00 ПСЖ 2:2 Наполі 22:00 Црвена Звезда 1:4 ПСЖ

Група D

Команда І П Н П З П О
1.   Порту 6 5 1 0 15 6 16
2.   Шальке 6 3 2 1 6 4 11
3.   Галатасарай 6 1 1 4 5 8 4
4.  Локомотив Москва 6 1 0 5 4 12 3

 

1 тур. 18.09 4 тур. 6.11
22:00 Галатасарай 3:0 Локомотив 22:00 Порту 4:1 Локомотив
22:00 Шальке 1:1 Порту 22:00 Шальке 2:0 Галатасарай
2 тур. 3.10 5 тур. 28.11
19:55 Локомотив 0:1 Шальке 19:55 Локомотив 2:0 Галатасарай
22:00 Порту 1:0 Галатасарай 22:00 Порту 3:1 Шальке
3 тур. 24.10 6 тур. 11.12
22:00 Галатасарай 0:0 Шальке 19:55 Галатасарай 2:3 Порту
22:00 Локомотив 1:3 Порту 19:55 Шальке 1:0 Локомотив

Група Е

Команда І П Н П З П О
1.   Баварія 6 4 2 0 15 5 14
2.   Аякс 6 3 3 0 11 5 12
3.  Бенфіка 6 2 1 3 6 11 7
4.   АЕК 6 0 0 6 2 13 0

 

1 тур. 19.09 4 тур. 7.11
19:55 Аякс 3:0 АЕК 22:00 Бенфіка 1:1 Аякс
22:00 Бенфіка 0:2 Баварія 22:00 Баварія 2:0 АЕК
2 тур. 2.10 5 тур. 27.11
22:00 АЕК 2:3 Бенфіка 19:55 АЕК 0:2 Аякс
22:00 Баварія 1:1 Аякс 22:00 Баварія 5:1 Бенфіка
3 тур. 23.10 6 тур. 12.12
19:55 АЕК 0:2 Баварія 22:00 Аякс 3:3 Баварія
22:00 Аякс 1:0 Бенфіка 22:00 Бенфіка 1:0 АЕК

Група F

Команда І П Н П З П О
1.   Манчестер Сіті 6 4 1 1 16 6 13
2.   Ліон 6 1 5 0 12 11 8
3.  Шахтар Донецьк 6 1 3 2 8 16 6
4.  Хоффенхайм 6 0 3 3 11 14 3

 

1 тур. 19.09 4 тур. 7.11
19:55 Шахтар 2:2 Хоффенхайм 22:00 Ліон 2:2 Хоффенхайм
22:00 Манчестер Сіті 1:2 Ліон 22:00 Манчестер Сіті 6:0 Шахтар
2 тур. 2.10 5 тур. 27.11
19:55 Хоффенхайм 1:2 Манчестер Сіті 22:00 Ліон 2:2 Манчестер Сіті
22:00 Ліон 2:2 Шахтар 22:00 Хоффенхайм 2:3 Шахтар
3 тур. 23.10 6 тур. 12.12
22:00 Хоффенхайм 3:3 Ліон 22:00 Манчестер Сіті 2:1 Хоффенхайм
22:00 Шахтар 0:3 Манчестер Сіті 22:00 Шахтар 1:1 Ліон

Група G

Команда І П Н П З П О
1.   Реал Мадрид 6 4 0 2 12 5 12
2.   Рома 6 3 0 3 11 8 9
3.   Вікторія Плзень 6 2 1 3 7 16 7
4.   ЦСКА 6 2 1 3 8 9 7

 

1 тур. 19.09 4 тур. 7.11
22:00 Вікторія 2:2 ЦСКА 19:55 ЦСКА 1:2 Рома
22:00 Реал 3:0 Рома 22:00 Вікторія 0:5 Реал
2 тур. 2.10 5 тур. 27.11
22:00 Рома 5:0 Вікторія 19:55 ЦСКА 1:2 Вікторія
22:00 ЦСКА 1:0 Реал 22:00 Рома 0:2 Реал
3 тур. 23.10 6 тур. 12.12
22:00 Реал 2:1 Вікторія 19:55 Реал 0:3 ЦСКА
22:00 Рома 3:0 ЦСКА 19:55 Вікторія 2:1 Рома

Група Н

Команда І П Н П З П О
1.   Ювентус 5 4 0 1 8 2 12
2.   Манчестер Юнайтед 5 3 1 1 6 2 10
3.   Валенсія 5 1 2 2 4 5 5
4.   Янг Бойз 5 0 1 4 2 11 1

 

1 тур. 19.09 4 тур. 7.11
22:00 Валенсія 0:2 Ювентус 19:55 Валенсія 3:1 Янг Бойз
22:00 Янг Бойз 0:3 МЮ 22:00 Ювентус 1:2 МЮ
2 тур. 2.10 5 тур. 27.11
19:55 Ювентус 3:0 Янг Бойз 19:55 МЮ 1:0 Янг Бойз
22:00 МЮ 0:0 Валенсія 22:00 Ювентус 1:0 Валенсія
3 тур. 23.10 6 тур. 12.12
19:55 Янг Бойз 1:1 Валенсія 22:00 Валенсія _:_ МЮ
22:00 МЮ 0:1 Ювентус 22:00 Янг Бойз _:_ Ювентус

Фото: UEFA

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
Завантаження...
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх

    Знайшли помилку в тексті?

    Помилка