PCEtLSDQndC1INC00L7QsdCw0LLQu9C10L3QsCDRgNC10LrQu9Cw0LzQvNCwIGZ1bGxzY3JlZW4gLS0hPg==
ФАКТИ iPad / iPhone ФАКТИ Android

Путін: Донбас у складі України – це маячня

Президент Росії Володимир Путін пояснив, чому вважає Донбас своїм.

Путін: Донбас у складі України – це маячня

Президент РФ Володимир Путін зробив заяву, яка пояснює його дії на Донбасі.

За словами Путіна, Ленін виступив за те, щоб “СРСР утворився на основі повної рівноправності з правом виходу з Радянського Союзу – це і є міна сповільненої дії під підвалини нашої державності”.

– При цьому межі визначалися абсолютно довільно і далеко не завжди обгрунтовано. На Україну, наприклад, Донбас передали. Під яким приводом: підвищення відсотка пролетаріату в Україні для того, щоб мати там велику соціальну підтримку. Це маячня якась, – заявив Путін, виступаючи на пленарному засіданні Загальноросійського народного фронту в Ставрополі, передає Інтерфакс.

Читайте: Чому Кремль не віддасть Донбас

– Це не єдиний приклад, багато інших. Культурна автономія – це одне, автономія з широкими державними повноваженнями – це інше. Право виходу з держави – це третє. У кінцевому підсумку в тому числі і це поряд із неефективною економічною і соціальною політикою призвело до розпаду держави, це і є міна уповільненої дії. А що ж це інакше? Саме так воно і є, – наголосив Путін.

Він переконаний, що необхідно “уважно і об’єктивно аналізувати (що відбувається), щоб не допускати помилок, які були допущені, а формувати наше державне будівництво, економіку, соціальну сферу так, щоб держава тільки зміцнювалось, і у нас така можливість, у тому числі за допомогою ЗНФ, є, – переконаний Путін.

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх

    Знайшли помилку в тексті?

    Помилка