PCEtLSDQndC1INC00L7QsdCw0LLQu9C10L3QsCDRgNC10LrQu9Cw0LzQvNCwIGZ1bGxzY3JlZW4gLS0hPg==
ФАКТИ iPad / iPhone ФАКТИ Android

Росія після Путіна: хто зрадить президента та коли кінець режиму

Ми поговорили з політичним експертом Миколою Давидюком, намагаючись знайти відповідь на питання: як та коли піде президент Росії?

Далі – пряма мова.

 

Коли піде Путін?

Будуть серйозні тектонічні зрушення під час російської президентської виборчої кампанії (2018 року. – Ред.). Навіть якщо Путін піде на вибори і виграє, то він все одно до кінця терміну не добуде. Це сто відсотків.

 

Революція?

Почав рушитись російський міф про те, що революція у Росії неможлива. Але ми бачимо, що реальна явка на виборах у Держдуму (у вересні 2016 року. – Ред.)  була не більше 30%, а решту домалювали. Вже пішов перший етап – ігнорування державних інституцій.

Люди не хочуть йти на вибори, вони розуміють, що нічого не вирішують. Міф про неможливість у Росії революції придуманий Сурковим (Владислав Сурков – помічник президента Росії. – Ред.).

Іде 2017 рік – сторіччя великої жовтневої революції. Так чому неможлива революція? За Путіна неможлива? Хто він такий з точки зору російської історії? Можливо, буде таке, що Путіна не згадають у позитиві. Якби він не накручував собі всю важливість і доленосність, це персонаж, який може пройти непомітно.

Ще гірше для нього: його будуть згадувати як Миколу II, який розвалив імперію. Володимир Путін так само може розвалити Росію. І так увійде в історію: не як завойовник Криму, а як людина, за якого все розпалося.

 

Хто раніше говорив з Путіним на “ти”?

Тільки-но російські олігархи відчують, що Володимир Путін ослаб – вони встромлять йому ножа в спину.

Володимир Путін знущається над російськими олігархами: президент Росії може їм допомогти, але було дуже багато випадків інакших… Російські олігархи цього не пробачать. Вони теж особистості і теж мають великі амбіції.

 

А що російським олігархам тоді заважає?

Російські олігархи бояться. Україні важко уявити, що людина, у якої є 10 мільярдів, може чогось боятися.

Це специфіка Росії, московського істеблішменту – “ну вот, в Кремле решили, а мы увидим”. Вони не грають у політику. Російський олігархічний бізнес – це або монопольні банки, або віджаті у держави сировинні ресурси.

Володимир Путін вирішив перейти на етап “входжу в історію”. Російські олігархи раніше приходили і просили не нападати президента Росії: “Слухай, тут є підприємства в Україні, давай, може, краще тут не нападай, бо ми втрачаємо”.

Зараз Володимиру Путіну важливіша війна, ніж 3-5 зароблених мільярдів. Він на війну витратив сотні мільярдів. Тому приватні інтересі кількох людей президента Росії взагалі не цікавлять.

Медведєв – конкурент Путіна?

Прем’єр-міністр Росії Дмитро Медведєв вперто грає дурника, щоб Володимир Путін не побачив у ньому конкурента і не зняв з посади прем’єр-міністра.

Доки Медведєв грає у клоуна – Путін не бачить у нього конкурента. Смішний, маленький, спить, тупить… Але Медведєв вичікує.

Дуже важливо подивитись на його дружину (з образом російської цариці), його помістя якогось 1700 року.

Поведінка Дмитра Медведєва і його володіння – це неспівставні речі. Але поведінка – це медіа-образ, а помістя – це справжній образ, справжній Медведєв. Все-таки є царські амбіції. Але Медведєву треба зберегти себе, поки сильний Путін.

 

Як реагує президент Росії?

Володимир Путін зараз розставляє на державні посади силовиків… Мовляв, що вони тільки йому віданні.

Президент Росії керується правилом: не треба ставити на посаду тих, хто цього заслуговує; треба призначати тих, хто не заслуговує і який буде вдячний тільки тобі.

Ось це Путін зараз використовує – розставляє на посади тримачів парасольок, а не губернаторів, проте вони будуть йому віддані.

Цих людей буде цікавити перші два роки не корупція і набити кармани грішми, а те, щоб відпрацювати  довіру Путіну.

Президент Росії змінився – став більш егоїстичним і став приймати одноосібні рішення.

Спілкувався Богдан Амінов.

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх

    Знайшли помилку в тексті?

    Помилка