Як передає Інтерфакс-Україна, депутата підозрюють у причетності до заворушень під будівлею Одеської облдержадміністрації 19 лютого 2014 року.
На нараді з представниками правоохоронних органів в Одесі він повідомив, що “має намір наступного тижня внести подання про зняття депутатської недоторканності щодо екс-голови Одеської облдержадміністрації громадянина Скорика.
– Наскільки я розумію, сьогодні буде підписано підозра колишньому першому заступнику Одеської Обласної державної адміністрації громадянину Орлову в тому, що він організував заворушення біля обласної державної адміністрації, – заявив Луценко.
Читайте: Документи на Онищенка передано в Інтерпол
Нагадаємо, 19 лютого 2014 року близько 150 людей з битами і у касках напали на одеських журналістів, які знімали невеликий пікет представників Євромайдану під будівлею Одеської ОДА. В результаті постраждали близько десятка активістів і близько 20 співробітників ЗМІ.
Фото: УНІАН