PCEtLSDQndC1INC00L7QsdCw0LLQu9C10L3QsCDRgNC10LrQu9Cw0LzQvNCwIGZ1bGxzY3JlZW4gLS0hPg==
ФАКТИ iPad / iPhone ФАКТИ Android

Німеччина відмовила Україні в “плані Маршалла”

Про це йдеться в розшифровці його виступу на конференції Аудит зовнішньої політики України, наданої ЕвроПравді Інститутом світової політики.

Читайте: “План Маршалла” для України: реальність чи піар Європи?

Райхель, зокрема, заявив, що не згоден з критикою на адресу Німеччини через недостатню фінансову підтримку України. На думку посла, натомість Україна повинна залучати капітали на зовнішніх ринках.

– Я не згоден з тими, хто просить “план Маршалла” для України, з дуже простих причин. На глобальному рівні є дуже багато капіталу з низькою процентною ставкою. Питання в тому, як залучити цей капітал, – сказав Райхель.

Необхідно відзначити, що Україна має вкрай низький рівень кредитного рейтингу (за підрахунками Fitch, мова йде про рейтинг B-, “високо спекулятивні облігації”), що унеможливлює вихід держави на зовнішній ринок запозичень.

У той же час посол Німеччини вважає, що це не створює нездоланних перешкод.

– Якщо Україна запропонує відповідні умови, які будуть надійними, то не буде нічого магічного в тому, що міжнародний капітал прийде в Україну і використовує наявні можливості. Коли ви це зробите, вам вже не потрібна буде міжнародна урядова допомога від платників податків інших країн, щоб підтримувати Україну. Оскільки Україна стане самодостатньою країною для ведення бізнесу, – додав дипломат.

Як відомо, назву “план Маршалла” носить програма відновлення економіки Західної Європи, яка була заснована після Другої світової війни за рахунок допомоги і кредитних коштів, наданих США.

Раніше ми писали про “план Маршалла” для України.

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх

    Знайшли помилку в тексті?

    Помилка