Про це йдеться у спільній заяві за підсумками зустрічі в Торонто.

– Набуття чинності Угодою про вільну торгівлю між Канадою та Україною є історичним моментом наших двосторонніх відносин. Завдяки імплементації цієї Угоди ми сподіваємося активізувати двосторонню торгівлю між Канадою та Україною у сільськогосподарській, інформаційно-технологічній, енергетичній та авіакосмічній сферах, – передає прес-служба АП.

Крім того, на зустрічі йшлося про беззаперечну підтримку Канадою суверенітету та територіальної цілісності України, невизнання незаконної анексії Криму та засудження російської агресії на Донбасі.

Зараз дивляться

Читайте: Трюдо одягнув шкарпетки з Чубаккою на економічний форум

– Канада продовжуватиме тиснути на Росію, в тому числі використовуючи наявні санкції, для того, щоб російська сторона поважала суверенітет та територіальну цілісність України й повністю виконувала Мінські домовленості, – наголошується в заяві.

Також відзначається, що Канада надалі підтримуватиме просування України на шляху євроатлантичної інтеграції, а також запровадження і дотримання стандартів НАТО.

Нагадаємо, цього року Україна та Канада відзначають 25-ту річницю встановлення дипломатичних відносин між країнами.

Фото, відео: АППетро Порошенко

Пов'язані теми:

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.