PCEtLSDQndC1INC00L7QsdCw0LLQu9C10L3QsCDRgNC10LrQu9Cw0LzQvNCwIGZ1bGxzY3JlZW4gLS0hPg==
ФАКТИ iPad / iPhone ФАКТИ Android

Кличко: Місто каратиме підрядників, які зривають терміни реконструкції закладів освіти

Міська влада каратиме безвідповідальних підрядників, які зривають терміни реконструкції закладів освіти столиці.

Кличко: Місто каратиме підрядників, які зривають терміни реконструкції закладів освіти

Про це заявив мер Києва Віталій Кличко під час інспекції з главами районів робіт з термомодернізації у закладах освіти Святошинського району.

Він відвідав  дитсадок №599 та школу №200. Вартість робіт на цих двох об’єктах становить понад 63 мільйона гривень. Місто профінансувало всі роботи у повному обсязі. Але фірма – підрядник кілька разів зривала терміни здачі об’єктів.

Кличко: Місто каратиме підрядників, які зривають терміни реконструкції закладів освіти / 8 фотографий

Наприклад – ремонтні роботи в школі №200 розпочали в липні минулого року. Термомодернізацію планували здійснити в дві черги та завершити у листопаді 2017 року. Останній термін, який тепер називає підрядник – 30 березня цього року. Втім, оглянувши школу, мер сумнівається, що підрядник дотримається обіцянки. Така ж ситуація і з дитсадком №599.

– Цей дитячий садок обіцяли відкрити 7 березня, тобто сьогодні.  Є така компанія Капітал Білдінг – гучна назва. Але цю компанію варто перейменувати у Рога і копита. Я дав доручення, щоб департамент внутрішнього аудиту перевірив як тут використовували кошти. І чому зірвані всі терміни. А далі ми будемо вивчати можливість передати ці об’єкти іншим підрядним організаціям, – заявив Віталій Кличко.

За словами мера, якщо фірма – підрядник найближчим часом не виправить ситуацію, до неї застосують штрафні санкції. Також Віталій Кличко наголосив на тому, що питання контролю за роботою таких підрядників у Києві він обговорить з прокурором столиці.

Втім, як наголосив Віталій Кличко, є і позитивні приклади термосанації закладів освіти у місті. Вже здійснена комплексна термомодернізація на 20-ти об’єктах.  Вартість робіт – 162 млн грн. Економія коштів від впроваджених таких заходів – понад 16 млн грн. Цього ж року планується термомодернізація ще 8 закладів освіти.

Читайте: “Газові” канікули у школах і вузах скасовуються

– Близько одного мільярда гривень місто витрачає на опалення закладів освіти та дитячих садочків. Ефективна термосанація дозволяє нам економити від 30 до 50 відсотків грошей на сплаті за тепло.  І це – наш пріоритет. Ми розуміємо, що сьогодні високі ціни на енергоносії. А сучасні технології дають нам можливість економити великі гроші, – підкреслив мер столиці.

Віталій Кличко вкотре наголосив, що для Києва енергозбереження – пріоритет. Оскільки завдяки програмі з енергоефективності місто не тільки підвищує комфорт будівель, а й значно скорочує енергоспоживання, що впливає на вартість комунальних послуг.

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх

    Знайшли помилку в тексті?

    Помилка