Полоненого та зброю, яка була при ньому, передали співробітникам СБУ, повідомляє прес-центр ООС.

Наразі відомо, що це 35-річний мешканець Горлівки, екс-співробітник МВС.

Чоловік до 2016 року служив у незаконних військових формуваннях, але після поранення був комісований. Проте у листопаді 2018 року його знову “призвали за мобілізацією”.

Зараз дивляться

Читайте: Конфлікт між Україною та РФ може загостритися – генсек ОБСЄ

Окрім того, за останню добу на Донбасі сили ООС знищили одного окупанта та двох поранили.

До слова, нещодавно троє бойовиків “ЛНР” напали на представників СММ ОБСЄ.

Пов'язані теми:

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.