PCEtLSDQndC1INC00L7QsdCw0LLQu9C10L3QsCDRgNC10LrQu9Cw0LzQvNCwIGZ1bGxzY3JlZW4gLS0hPg==
ФАКТИ iPad / iPhone ФАКТИ Android

Нові лідери 2 сезон: хто увійшов до складу Відбіркового комітету

У другому сезоні Нових лідерів оцінюватимуть представники впливових громадських організацій України – Ольга Айвазовська (Опора), Таміла Ташева (Крим SOS), Гліб Вишлінський (Центр економічної стратегії), Світлана Матвієнко (Лабораторія законодавчих ініціатив), Роман Бондар (Odgers Berndtson Ukraine) та Віталій Шабунін (Центр протидії корупції).

Другий сезон масштабного проекту, як і минулого разу, зібрав чимало людей, які прагнуть зробити Україну справді європейською країною. Саме тому вони приєдналися до команди телепроекту Нові лідери, який має на меті сприяти оновленню політикуму країни.

Склад Відбіркового комітету, який оцінюватиме лідерів за харизмою, професійним досвідом, суспільною значущістю ідеї на міцність такий:

Ольга Айвазовська – Голова Правління, Координаторка виборчих програм Громадянської мережі ОПОРА. Експертка з виборчого законодавства та політичних процесів, ініціаторка кампаній зі змін до профільного законодавства.

Ольга керує наймасштабнішою моніторинговою кампанією непартійного спостереження за виборами в Україні.

Читайте: Нові лідери – це не проект під парламентські вибори 2019 – Ольга Айвазовська

Таміла Ташева – Координаторка ГО КримSOS. Займається правозахисною діяльністю, зокрема працює з питаннями вимушених переселенців та ситуацією з правами людини в Криму.

Гліб Вишлінський – Виконавчий директор Центру економічної стратегії. Має понад 20 років досвіду в економічному аналізі та дослідженнях. З 2010 року до квітня 2015 року займав посаду заступника директора GfK Ukraine, лідера українського ринку соціальних та маркетингових досліджень.

Світлана Матвієнко – Голова Ради Лабораторії законодавчих ініціатив. Понад 10 років працює у громадському секторі. Експертка у питаннях політичного процесу, парламентаризму та громадянської освіти. Курує один із найбільш успішних освітньо-мережевих проектів в Україні – Українську школу політичних студій.

Роман Бондар – Керуючий партнер українського офісу міжнародної компанії Odgers Berndtson Ukraine. Експерт з розвитку лідерства та побудови ефективних організацій. Більше 10 років він займається пошуком керівників вищої ланки та організаційним редизайном найбільших українських та міжнародних компаній.

Також до представників Відбіркового комітету минулорічного проекту цього разу приєднався Віталій Шабунін, Голова громадської організації Центр протидії корупції.

Віталій – відомий український політичний та громадський діяч, який кілька років очолював Раду громадського контролю Національного антикорупційного бюро України.

Відбірковий комітет обиратиме шляхом внутрішнього голосування 25 кандидатів, які пройдуть на кастинги. Інших 25 оберуть інтернет-виборці на сайті проекту впродовж з 15 до 23 травня.

Тож не відкладайте та знайомтеся з програмами кандидатів на сайті. Проголосувати можна один раз і лише за одного лідера.

Нагадаємо, 15 травня стартувало голосування за топ-50 Нових лідерів другого сезону національного телепроекту від ICTV. Воно триватиме до 23 травня.

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх

    Знайшли помилку в тексті?

    Помилка