, редакторка стрічки, кореспондентка

Попри погіршення здоров’я і підозру на Covid-19: суд залишив Антоненка під вартою

Антоненко

Попри погіршення здоров’я і підозру на Covid-19, Шевченківський районний суд Києва залишив під арештом Андрія Антоненка, який є одним із підозрюваних у справі про вбивство журналіста Павла Шеремета.

Водночас відповідних посадових осіб зобов’язали забезпечити право підозрюваного на належну медичну допомогу.

Антоненку повинні провести медичне обстеження, надати необхідне лікування, згідно з діагнозом, і проінформувати про це суд.

Зараз дивляться

Читайте: Визначено склад суду у справі про вбивство Шеремета

Рішення суду можна оскаржити. Наступне судове засідання відбудеться за раніше узгодженим графіком – 12 січня 2021 року.

10 грудня Шевченківський районний суд Києва продовжив Андрію Антоненку запобіжний захід у вигляді тримання під вартою до 7 лютого 2021 року.

Дитячий кардіохірург Юлія Кузьменк залишається під домашнім арештом, військовий медик Яна Дугарь — на волі під заставою. Їх також підозрюють у вбивстві журналіста Павла Шеремета, який загинув у липні 2016 року під час вибуху автомобіля.

Андрій Антоненко, Вбивство Шеремета, Справа Шеремета
Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Завантаження

Помилка в тексті
Помилка