Укр Рус
, редакторка стрічки, кореспондентка

Одна людина загинула, серед 19 постраждалих є діти: Кличко про ранковий обстріл Києва

Київ – внаслідок обстрілу будинку в Подільському районі загинула людина, є постраждалі
Фото: ДСНС

Унаслідок обстрілу росіянами житлового масиву Виноградар у Подільському районі Києва загинула одна людина, ще 19 постраждали, із них четверо дітей.

Про це повідомив мер Києва Віталій Кличко.

За його словами, внаслідок обстрілу пошкоджено шість житлових будинків, а також дитсадок та школу, які розташовані поряд. У будівлях вибиті вікна, тому вони вже не придатні для життя.

Зараз дивляться

Вранці 18 березня стало відомо, що російські війська обстріляли житловий квартал у Подільському районі Києва.

Як розповіли у Державній службі з надзвичайних ситуацій, внаслідок ворожого обстрілу загорівся 5-поверховий житловий будинок. Вогонь охопив з 1 по 3 поверхи.

На 23-й день війни в Україні російські загарбницькі війська не припиняють обстрілювати з неба українські міста, житлові будинки, школи, дитячі садочки і лікарні.

Від рук путінських загарбників гине мирне населення. Станом на ранок 18 березня, внаслідок війни, яку розв’язала Росія, в Україні загинуло 109 дітей, ще понад 130 неповнолітніх поранено.

Війна в Україні, Віталій Кличко, Київ
Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Завантаження

Помилка в тексті
Помилка