Укр Рус
, редакторка стрічки

Не зраджували найкращого: Зеленський вшанував українців, які рятували євреїв під час війни

День пам’яті українців, які рятували євреїв під час Другої світової війни: звернення Зеленсього
Фото: Офіс президента

У найтемніших обставинах, коли наші люди ще не могли знати, коли закінчиться війна, вони не зраджували найкращого, що є в серці кожного.

З такими словами президент України Володимир Зеленський звернувся до населення у День пам’яті українців, які рятували євреїв під час Другої світової війни.

– У найтемніших обставинах, коли наші люди ще не могли знати, коли закінчиться війна, вони не зраджували найкращого, що є в серці кожного. Ризикуючи собою, вони рятували тих, кому нацисти несли загибель, – написав голова держави у Telegram.

День пам’яті українців

Президент зазначив, що 2 659 українців та українок відзначені почесним званням Праведників народів світу.

Зараз дивляться

– Кожна така історія – це врятоване людське життя та особиста перемога конкретної людини над злом нацизму. Ми памʼятаємо і шануємо цю сміливість та людяність. Україна наслідує серця, які залишалися на боці добра та перемогли, і ніколи не пробачить тих, хто зараз відтворює ненависть ХХ століття й несе війни іншим народам, – додав Зеленський

Наприкінці свого звернення до українців президент зазначив, що життя переможе.

Читайте також
Вбивство 6 тис. євреїв щодня: Папа Пій XII знав про злочини нацистів під час Другої світової
Вбивство 6 тис. євреїв щодня: Папа Пій XII знав про злочини нацистів під час Другої світової

Війна в Україні, Володимир Зеленський
Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Завантаження

Помилка в тексті
Помилка