Військові з 81 окремої аеромобільної Слобожанської бригади 7 корпусу ДШВ та сусідніх підрозділів зупинили найбільший ворожий мотоштурм на Словʼянському напрямку з початку року.

Про це повідомляє 81 ОАМБр у Telegram.

Мотоштурм на Слов’янському напрямку

Окупанти у штурмі застосували 16 мотоциклів, діючи групами по 3–4 одиниці мототехніки. Загарбники сподівалися прорвати позиції десантників та суміжних підрозділів.

Зараз дивляться

Проте наші військові вчасно виявили ворога та спільними зусиллями зупинили штурм. Російських окупантів, які вирішили спішитися, Сили оборони ліквідували.

Загалом ситуація на Словʼянському напрямку залишається складною. Ворог постійно стягує ресурси та не полишає спроб зайняти більш вигідні рубежі напрямку для подальшого просування.

— Для перешкоджання роботі наших воїнів ворог намагається контролювати основні логістичні шляхи, використовуючи засоби дистанційного мінування та безпілотники, — наголосили в 81 ОАМБр.

На відео — робота підрозділів безпілотних систем 81 бригади 7 корпусу ДШВ та воїнів 54 ОМБр з відбиття мотоштурму на Словʼянському напрямку.

Повномасштабна війна в Україні триває вже 1498-му добу.

На інтерактивній карті бойових дій в Україні та карті повітряних тривог в Україні можна стежити за ситуацією в містах.

Читайте також
РФ намагається посилити штурми на фронті, ситуація напружена — Зеленський
Володимир Зеленський

Пов'язані теми:

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.