Укр Рус

Порошенко сказав Кемерону, якого сигналу чекає від ЄС

Порошенко сказав Кемерону, якого сигналу чекає від ЄС

Президент України Петро Порошенко провів телефонну розмову з прем’єр-міністром Великобританії Девідом Кемероном, в ході якого сторони обговорили майбутній саміт “Східного партнерства” в Ризі, а також європейські перспективи України.

“Президент наголосив, що Україна очікує від Європейського Союзу більш чітких сигналів для запровадження безвізового режиму і визнання перспектив її європейського майбутнього”, – повідомляє прес-служба глави Української держави у вівторок.

У свою чергу, Д. Кемерон запевнив П.Порошенка у подальшій підтримці України, а також в твердій позиції на підтримку європейської єдності та солідарності.

Зараз дивляться

Читайте: На українців у розпал сезону чекають проблеми з шенгеном 

Політики також скоординували позиції перед самітом “Східного партнерства” у Ризі та домовилися про двосторонню зустріч.

Крім цього, П.Порошенко привітав Д.Кемерона з переконливою перемогою Консервативної партії на виборах до Британського парламенту, які відбулися 7 травня.

“П. Порошенко заявив, що ця перемога є для нього яскравим прикладом того, як уряд має робити рішучі і часом непопулярні кроки для економічного блага країни, і все одно зберігати підтримку громадян і вигравати на виборах”, – йдеться в повідомленні.

Фото: twitter.com/apukraine

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Завантаження

Помилка в тексті
Помилка