У зоні АТО терористи продовжують обстрілювати наші позиції. Зокрема, цілили по східному блокпосту на околицях Маріуполя.  Постраждалих немає. Залпи та вибухи “Градів” чули мешканці мікрорайону Східний у Маріуполі. Наші військові гідно відповіли ворогу – у селищі Гранітне знищили 6 одиниць техніки з боєкомплектами.

Та основні свої сили російсько-терористичні війська зосередили на Дебальцевському напрямку. Втім, наші захисники мужньо тримають позиції. Про жоден котел мова не йде.

Читайте: ОБСЄ просить перемир’я в Дебальцеве

Зараз дивляться

Напередодні терористи укотре атакували саме Дебальцеве. А також гатили по Луганському, Рідкодубу, Троїцькому, Попасній, Новоорлівці. Поблизу Комуни та Чорнухиного вчора відбувся бій між нашими бійцями та найманцями. Зіткнення зафіксовані й поблизу Фащівки.

У Донецьку минула доба була також складною, залпи в житлових районах не змовкають, від обстрілів найманців загинуло щонайменше троє людей. Майже 40 житлових будинків знищено.

Напередодні вогонь бойовиків накрив ринок в Авдіївці, яка поряд з Донецьком. Чи є жертви – уточнюється. // ICTV

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.