Укр Рус
, головна редакторка

Росія краде українську нафту в Чорному морі (ВІДЕО)

Росія краде українську нафту в Чорному морі (ВІДЕО)

Російська Федерація встановлює нафтовидобувну платформу Таврида в морській економічній зоні України, заявив в ефірі Радіо Крим Реалії прес-секретар Держприкордонслужби України Олег Слободян.

За його словами, всі члени екіпажу вишки і буксира сповіщені про порушення ними українського законодавства, хоча не йдеться про порушення кордонів і територіальної цілісності України.

– Це не порушення територіальної цілісності, це не порушення меж, але це економічна зона України… На даний момент ми контактуємо і з Службою безпеки, Збройними силами України і по лінії Міністерства закордонних справ, я знаю, що вони теж в цьому плані відпрацьовують позицію. На даний момент мені складно сказати, яким чином будуть розвиватися події і я думаю, що до цього питання треба повернутися пізніше, – наголосив Слободян.

Зараз дивляться

Читайте: США знімає заборону на експорт нафти

Він зазначив, що корабель Держприкордонслужби знаходиться на місці і веде спостереження.

У зоні Одеського газового родовища Росія почала установку нафтовидобувної платформи Таврида (координати: Ш-45º12′, Д-30º59′), яка раніше перебувала у районі Криму і була захоплена Росією після анексії півострова.

Прес-служба Чорноморнафтогазу у понеділок повідомила, що дві сучасні бурові установки В-312 і В-319 загальною вартістю понад 25 мільярдів рублів переміщені “у зв’язку зі складною міжнародною обстановкою, ризиками втрати життєво важливих активів”.

У 2014 році бурові установки та інше майно української державної компанії Чорноморнафтогаз були захоплені під час анексії Криму Росією. Після цього НАК Нафтогаз України втратила контроль над кримським підприємством.

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Завантаження

Помилка в тексті
Помилка