Поліція Одеської області оприлюднила подробиці вбивста колишнього депутата облради від Батьківщини, бізнесмена Миколи Атаманюка.
Правоохоронці встановили, що імовірний вбивця з понеділка,14 березня, винаймав кімнату в готельному комплексі Атаманюка у Біляїці.
Підозрюваний із вікна з невстановленої зброї калібру 7,62 зробив декілька пострілів у напрямку будинку 49-річного чоловіка, що знаходився по сусідству з готелем.
В результаті господар отримав смертельні поранення правого передпліччя, грудної клітки справа, а також поперекового відділу.
Щоб безперешкодно зникнути з місця злочину, убивця кинув у двір будинку гранату Ф1, яка вибухнула. На місці події знайдено ще одну гранату з чекою.
Оголошено план Сирена. Вирішується питання про відкриття кримінального провадження за статею умисне вбивство.
Читайте: На нардепа з Самопомочі Войціцьку скоєно замах
Днями між жителями двох сіл на Рівненщині сталася стрілянина, в результаті якої троє людей отримали поранення і понад 10 постраждали.