Індексація пенсій щорічно проводитиметься з 1 березня – постанова Кабміну

Постановою Кабміну від 16 вересня Деякі питання підвищення пенсійних виплат для окремих категорій осіб у 2021 році 1 березня встановлено датою щорічної індексації пенсій.
Міністр соціальної політики Марина Лазебна на засіданні уряду наголосила, що у 2021 році пенсії будуть проіндексовані для більш ніж 9 млн пенсіонерів, проте підвищення отримають близько 8 млн.
Документом також передбачено:
Зараз дивляться
- що з 1 липня пенсіонери, яким за 75, отримуватимуть щомісячні доплати у розмірі до 400 грн;
- з цієї ж дати планується підвищення мінімальних пенсійних гарантій особам із страховим стажем 20 років для жінок та 25 років для чоловіків – з 1 712 грн до 2 500 грн;
- пенсіонери старше 80-річного віку продовжать отримувати додатково до 500 грн;
- з 2022 року планується збільшення компенсаційних виплат пенсіонерам, яким виповнилося 75 років та 80 років, на показник індексації пенсій.
Читайте: Пенсії в Україні призначатимуться автоматично – нова послуга
Востаннє пенсії в Україні підвищували 1 липня 2020 року. Нині мінімальна складає не 1 638 грн, а 1 712 грн.
Збільшення пенсій на 74 грн пов’язане з підвищенням прожиткового мінімуму.
Джерело: Мінсоцполітики
Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.