PCEtLSDQndC1INC00L7QsdCw0LLQu9C10L3QsCDRgNC10LrQu9Cw0LzQvNCwIGZ1bGxzY3JlZW4gLS0hPg==
ФАКТИ iPad / iPhone ФАКТИ Android
Автор: Ігар Тишкевич

Чому Росія доповнила список санкцій саме зараз

Росія розширила санкції більше ніж на 200 осіб та організацій України. Список санкцій вирішили доповнити саме зараз, тому що суспільство, як метелики, які полетіли на світло. Незважаючи на дуже багато розмов про інформаційну війну, ми де-факто живемо в російському інформаційному полі.

Українці відреагували на перший пакет санкцій саме так, як розраховували в Москві. Почали сперечатися, хто потрапив до списку санкцій, хто ні, тому продовження було логічним.

У Кремлі створили новий перелік. Тепер наші політики та частина суспільства будуть витрачати час на абсолютно нераціональні та безглузді суперечки.

Якщо ж говорити про дуже важливий вплив на виборчий процес, то це ніяк не вплине – до виборів ще багато чого відбуватиметься.

Якщо подивитися список українських компаній, які потрапили під санкції, то там немає жодної, постачання з якої є критично важливим для російської економіки.

Відповідно до цього – це просто раціональне використання інструменту, для категорій компаній, які Росія може замінити постачанням з інших держав.

Звісно, це може спричинити певний інформаційних шум в середині самої країни, але зрештою, якщо говорити про російську економіку, він буде мізерним. Якщо говорити про українську економіку, я також не думаю, що він буде критично важким.

Автор: Ігар Тишкевич, експерт програми Міжнародна і внутрішня політика Українського інституту майбутнього.

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Вгору Вгору
Вверх

    Знайшли помилку в тексті?

    Помилка