PCEtLSDQndC1INC00L7QsdCw0LLQu9C10L3QsCDRgNC10LrQu9Cw0LzQvNCwIGZ1bGxzY3JlZW4gLS0hPg==
ФАКТИ iPad / iPhone ФАКТИ Android
Роман Мельниченко
Автор: Роман Мельниченко

Еротична фотосесія в КПІ: чому суспільство не готове до такого

Наше суспільство досі залишається доволі консервативним і, в будь-якому випадку фотосесії відвертого характеру, навіть, якби це були не студентки першого курсу, викликають резонанс.

Справа ускладнюється тим, що дівчата-першокурсниці, вони неповнолітні і це накладає додатковий тиск.

Якби ми говорили про приватне використання таких фотографій – це інша справа. Але ми знаємо випадки, коли дорослих жінок за відверті фото, що розміщені в соціальних мережах, звільняли з роботи в навчальних закладах і надалі вони не мали змоги викладати.

Такі скандали до цього часу відбуваються не лише в Україні, а й у світі, наприклад, в США, де суспільство теж досить консервативне.

В даному випадку був задіяний офіційний сайт КПІ, студрада і зрозуміло чому фотосесія викликала подібний дискурс в суспільстві.

Читайте: Садо-мазо і еротична білизна: конкурс краси у КПІ обернувся скандалом (18+)

Потрібно враховувати те, що суспільство не підготовлене до такого, воно морально закрите і досить агресивне. Більше того, жінка постійно піддається тиску та об’єктивації з усіх сторін, як від самих жінок, так і від чоловіків.

Більш вдалою для студради було б зробити фотосесію не в стилі дияволиці, а про об’єктивацію жіночого тіла, про насилля як фізичне, так і моральне над жінками, що теж звернуло б увагу не тільки на конкурс, а й саму проблему у суспільстві.

Автор: Роман Мельниченко, сімейний психолог. 

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Вгору Вгору
Вверх

    Знайшли помилку в тексті?

    Помилка