PCEtLSDQndC1INC00L7QsdCw0LLQu9C10L3QsCDRgNC10LrQu9Cw0LzQvNCwIGZ1bGxzY3JlZW4gLS0hPg==
ФАКТИ iPad / iPhone ФАКТИ Android
Олександр Мазурчак
Автор: Олександр Мазурчак

Наш край вимагає негайно осучаснити пенсії

Згідно із законом Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування щороку повинен здійснюватися перерахунок раніше призначених пенсій через збільшення показника середньої заробітної плати. Востаннє цієї норми закону було дотримано ще у 2012 році.

На превеликий жаль, невиконання пенсійного законодавства – практика останніх років.

Осучаснення пенсій не було здійснено і у 2016 році. А це означає, що наші батьки, наші дідусі та бабусі недоотримали гроші, які б могли спрямувати на краще харчування чи лікування.

Щорічне осучаснення пенсій – не подарунок від уряду, а вимога українського пенсійного законодавства. Затягування процесу перерахунку пенсій повинно бути терміново припинено.

Наш край вимагає негайно розпочати осучаснення пенсій, передбачене законом про пенсійне страхування.


До уряду та Пенсійного фонду від Нашого краю направлено відповідне звернення з вимогою дотримуватись пенсійного законодавства та негайно розпочати перерахунок пенсій.

Ми вимагаємо оприлюднити звіт про строки, порядок та розмір перерахунку пенсій з урахуванням останніх змін у показниках середньої заробітної плати – у повній відповідності до закону Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування.

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Вгору Вгору
Вверх

    Знайшли помилку в тексті?

    Помилка