PCEtLSDQndC1INC00L7QsdCw0LLQu9C10L3QsCDRgNC10LrQu9Cw0LzQvNCwIGZ1bGxzY3JlZW4gLS0hPg==
ФАКТИ iPad / iPhone ФАКТИ Android
Олексій Голобуцький
Автор: Олексій Голобуцький

Об’єднання Росії і Білорусі – це одна з ідей залишити Путіна при владі

Оточення Володимира Путіна зараз думає, як залишити його при владі, тому що за Конституцією вже не можна. Об’єднання Росії і Білорусі – це одна з ідей – нібито нова посада.

Білорусі це не дуже подобається. Фактично стати однією з губерній РФ – пониження статусу.

Переговори ще тривають, але Росія може вирішити це в один момент. 60% всіх інвестицій, які є в білоруській економіці – це Росія. Білорусь винна РФ близько $8 млрд – більше, ніж валютні запаси самої країни.

Без Росії Білорусь вилетить в трубу. Їх економіка настільки залежить від Росії, що будь-яке коливання рубля відразу збиває і білоруську економіку.

В 2020 році вибори президента Білорусі. Олександр Лукашенко заявив, що балотуватиметься, але його наступник (син), ще малий для того, щоб обійняти посаду.

Читайте: Лукашенко погодився на єдину валюту з Росією

Тут дуже багато запитань, але мало відповідей. Також є момент, що Крим вже не грає роль в рейтингу підтримки Путіна російським народом. Його рейтинг впав до мінімальної позначки за всі роки. Тому є такий варіант, що приєднання Білорусі – це підйом російським народом рівня підтримки Путіна.

Все це гіпотетично. З одного боку, в 2010-х роках казали, що Крим український, а коли трапився вдалий момент, вони анексували його. Тому не можна зрозуміти, що буде з Білоруссю.

Можливе об’єднання країн на нас ніяк не вплине, нічого не зміниться. Білорусь завжди була з Росією. Те, що вони не визнають, що Крим російський, то це така гра, що дозволяє Білорусі хоч трошки спілкуватися з ЄС та Америкою.

Автор: Олексій Голобуцький, політтехнолог.

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Вгору Вгору
Вверх

    Знайшли помилку в тексті?

    Помилка