PCEtLSDQndC1INC00L7QsdCw0LLQu9C10L3QsCDRgNC10LrQu9Cw0LzQvNCwIGZ1bGxzY3JlZW4gLS0hPg==
ФАКТИ iPad / iPhone ФАКТИ Android
Автор: Олександр Богуцький

Проект Нові лідери: відповідальність вибору та роль глядача

Понад 2 млн телеглядачів довідалися, хто з сотні Лідерів увійшов у Топ-10 фіналістів. Це 2 млн людей, які усвідомили особисту відповідальність за формування власного майбутнього.

У четвер, 18 жовтня, на сайті Нових лідерів буде опубліковано результат роботи Відбіркового комітету – повний протокол з оцінюванням усіх 100 претендентів, які пройшли перший відбір із понад 1500 учасників.

Нарешті стануть відомі всі бали, рейтинги та місця. Разом з оцінками Комітету будуть оприлюднені критерії, якими його члени керувались. Ми ж додатково розмістимо на сайті проекту всі виступи сотні Лідерів (посилання на відео), з тим, щоб ви могли подивитись, перевірити і порівняти рішення експертів із власним уявленням про справедливість.

Читайте: Проект Нові лідери – бажання змінити Україну і світ на краще

Але все це – тільки початок найважливішого голосування – голосування глядачів. Адже попереду перемога тільки одного Нового Лідера, яку він здобуде в результаті СМС-вибору глядачів програми.

Усе як у житті – переможе хтось, хто збере більшість голосів. Пишу хтось, оскільки це визначення більш гендерно нейтральне – ніхто не сказав, що ми знаємо хто стане переможцем більше ніж те, що цю перемогу принесуть люди, які проголосують.

Це велика ідея нашого проекту – показати відповідальність не лише Лідерів, які кажуть і роблять, але й усіх, хто хоче змін на краще.

Це час небайдужості – непростого вибору між багатьма пропозиціями розваг і годиною відповідальності – подивитись, оцінити програму, поведінку, і проголосувати за того, хто має піти вперед.

Читайте: Президентські перегони і визначення десятки: чим запам’ятався 2 випуск проекту Нові лідери

Це також означає, що всі кандидати мають почати працювати з прибічниками чи тими, чиї голоси вони можуть отримати вже у цей четвер. Звичайно, якщо у когось є план не просто взяти участь, а перемогти. Це і є прямий алгоритм демократії – перемога чекатиме на когось одного, і місця там для двох не буде.

Якщо ви підтримуєте відповідальне лідерство і готові до відповідального громадянства – ваш час настав. Цей час – ключові 10 хвилин наприкінці кожного ефіру Нових лідерів. А якщо ви не хочете впливати на вибір, то інший сценарій очевидний: не голосуєш ти – перемагають ті, за кого проголосували інші.

І останнє. Чи вплине наше рішення вибирати переможця проекту тільки прямим голосуванням глядачів на рішення когось прийти чи не прийти на великі вибори у березні чи потім восени? Не сумніваюсь, що так. Ця програма, хоч і поступово, змінює нас, змінює країну. І хочеться вірити, що разом із щоденними діями чесних і небайдужих – незворотньо. І, звичайно, один номер телефону, один голос і кожен голосує лише один раз. Зате за найдешевшим тарифом.

Автор: Олександр Богуцький, директор-президент телеканалу ICTV.

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Вгору Вгору
Вверх

    Знайшли помилку в тексті?

    Помилка