PCEtLSDQndC1INC00L7QsdCw0LLQu9C10L3QsCDRgNC10LrQu9Cw0LzQvNCwIGZ1bGxzY3JlZW4gLS0hPg==
ФАКТИ iPad / iPhone ФАКТИ Android
Олександр Богуцький
Автор: Олександр Богуцький

Внутрішній лист про другий інформаційний фронт

Ситуація з інформаційною кампанією в Україні щодо уникнення захворювання, поведінки під час карантину, відповідальності і взагалі усвідомлення можливих наслідків легковажності – на жаль, не скоординована і так собі, найважливіші знання про найнеобхідніші кроки відсутні у значної кількості людей. Вважаю, що ми відкриваємо другий інформаційний фронт з тим, щоб прискорити перемогу над Пандемією.

Отже, прохання до всіх, хто може – писати блоги, знімати ролики, зробити це невідкладно і робити це відповідально невідкладно – з моменту нової ідеї. Повідомлення публічних людей мають величезне значення. Водночас особливі формати, наприклад, короткі ролики тільки для інтернету – можуть донести цю інформацію до тих, хто телевізор не дивиться, у презервативи не вірить і взагалі переходить вулицю на червоний колір. Проблема в тому, що навіть якщо вони нехтують своїм життям чи життям партнера – у випадку з коронавірусом вони ставлять під загрозу життя значно більшого кола людей.

Отже, ми маємо наголосити, на перший погляд, на простих речах, але таких, що зменшать ризики поширення епідемії.

  1. Маєш хоча б мінімальні симптоми захворювання ОРВІ – самоізолюйся. Це означає не виходити на вулицю, не спати з партнером (дружиною чи партнеркою), їсти з окремого посуду в окремому місці. В Італії, де ввели тотальний карантин, заборонено вигулювати собаку обом партнерам, якщо собака у сім’ї, де двоє осіб.
  2. Мити руки. 20-30 секунд. Після того, як були контакти з якимись поверхнями у нових приміщеннях – чи після того, як прийшли додому чи приїхали на роботу.
  3. Карантин так карантин. Це означає, що діти не ходять на дитячі майданчики, у дитячі спортивні школи, не бавляться на майданчиках з іншими дітьми – діти не хворіють практично, але чудово переносять вірус. Це означає, що без потреби не треба нікуди виходити. Це також означає, що не треба три тисячі разів за вечір ходити в магазин, треба один раз і зі списком необхідного.
  4. Перевірити наявність телефону сімейного лікаря, щоб знати, кому телефонувати.
  5. Обмежити себе у подорожах. Навіть, якщо в цю країну ще можна в’їхати, майже напевно вже звідти не виїдеш.
  6. Безумовна самоізоляція осіб, які були чи живуть з людьми, які були в Італії, Франції, Іспанії, Китаї, Ірані, Німеччині і далі за списком. Сьогодні, наприклад, Словаччина заборонила іноземцям в’їзд на територію своєї країни.

Головна проблема станом на зараз – люди, які вважають, що якщо карантин, то це фестиваль – можна кудись піти, зависнути, десь попити. Головна ідея карантину – СИДИ ДОМА, ДИВИСЬ ТЕЛЕВІЗОР. Якщо сьогодні ввечері – то конкретно Дизель)

Автор: Олександр Богуцький, директор СЛМ Новини

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Вгору Вгору
Вверх

    Знайшли помилку в тексті?

    Помилка