PCEtLSDQndC1INC00L7QsdCw0LLQu9C10L3QsCDRgNC10LrQu9Cw0LzQvNCwIGZ1bGxzY3JlZW4gLS0hPg==
ФАКТИ iPad / iPhone ФАКТИ Android

Технологія захоплення Донецька і Луганська: як у США брали штурмом Капітолій

Олег Пономар
Олег Пономар

Дивлюся, що деякі ЗМІ намагаються представити взяття Капітолію як спонтанний акт простих шахтарів і хліборобів. Мета таких вкидань – нівелювати той факт, що це була добре спланована, скоординована професійна спецоперація з метою зірвати оголошення підсумків виборів президента США.

Потрібна була масовка – вона збиралася через соцмережі.

Потрібні були фріки в шубах і з рогами, які робили фотки і створювали легенду спонтанного фрік-шоу.

Але за фриками працювали професіонали – екіпіровані, навчені, з пластиковими наручниками та іншими спецзасобами. Точно така технологія використовувалася під час захоплення Донецька і Луганська. Пам’ятайте, хто створював картинку для ЗМІ? Козак Бабай, народні мери алкаші і нарики Пономарьов і Губарєв, і тд. А за їхніми спинами тихо працювали професіонали.

Далі. Роль Трампа.

Трамп знав, що результати виборів може оголосити тільки Пенс. Трамп говорить у зверненні до своїх прихильників – Подивимося, що Майк зробить!

Далі штурм.

Є багато відео, де видно наскільки все було жорстко і професійно. Але також є відео, де поліцейські, серед яких виявилися зрадники (і за це звільнений глава поліції Капітолію), пропускають нападників.

Коли нападники увірвалися в будівлю, Трамп написав твіт – Пенс нас зрадив. І нападники бігали Капітолієм і кричали – Де Пенс? Пенс – їхня мета (оголошує результатів виборів).

Але. У Капітолії були всі конгресмени США, а це персони, яких дуже добре і професійно охороняють. І їхня охорона стояла на смерть.

Читайте: Протести у США: реакція світу та України

Тепер ми підходимо до епізоду, коли загинула жінка, про яку зараз деякі пишуть, що вона була замотана у прапор і мало не з квітами. Вона колишня військовослужбовець і підготовлена.

Це сталося на останній барикаді (які побудували охоронці), яка залишалася перед входом у вестибюль Капітолію. Нападники створили там пролом і та жінка була перша, хто прорвався. Якби вони прорвалися, то далі вони отримали б доступ до конгресменів, які не встигли евакуюватися. І вона отримала кулю в шию і пізніше померла.

Ще про роль Трампа.

Весь цей час конгресмени з Капітолію дзвонили в сусідні штати з проханням надіслати Національну гвардію на допомогу, але Трамп цілу годину не дозволяв це зробити. Час працював на нього – поки не затверджувалися результати виборів.

І зрештою.

Те, що я тут описав, – це мільйонна частина того, що знято і задокументовано і того, що буде встановлено в результаті розслідування ФБР.

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Вгору Вгору

Знайшли помилку в тексті?

Помилка