
На Хмельниччині у місті Волочиськ зіткнулися два автомобіля – Honda CR-V та ВАЗ 2101. У результаті ДТП загинули двоє підлітків, які перебували у ВАЗ.
За даними ДСНС, аварія сталася 23 жовтня ввечері на вулиці Незалежності.
Читайте: ДТП в Києві на Золотих воротах: авто збило пішохода та протаранило будинок
– До місця події оперативно прибули рятувальники. За допомогою гідравлічних ножиць вони деблокували двох пасажирів 15 і 14 років автомобіля ВАЗ, після чого передали їх в карети швидкої, – йдеться в повідомленні.
Водій та двоє підлітків були госпіталізовані у Волочиську центральну районну лікарню. Діти померли у лікарні.
ДТП у Львові
Ввечері 23 жовтня на об’їзній дорозі Львова сталося лобове зіткнення двох автомобілів – Peugeot та Renault, в районі села Пасіки Зубрицькі.
Внаслідок ДТП загинуло троє людей, одну травмовано. Попередньо – серед загиблих водій та пасажир Peugeot 307, а також пасажир Renault.