Радіаційний фон на Запорізькій АЕС у нормі – ДСНС

У Енергодарі на Запорізьку АЕС пустили рятувальників, які мають загасити пожежу. Загоряння виникло внаслідок ворожих обстрілів.
На Запорізькій АЕС відключено третій енергоблок від єдиної енергосистеми (працює тільки четвертий блок).
Про це повідомляє пресслужба ДСНС.
– Протипожежний стан на АЕС в нормі. За територією АЕС в навчально-тренувальному корпусі виникло загоряння. Поки йде бій підрозділи ДСНС не допустили до гасіння. Рятувальники перебувають у готовності. Окупанти понесуть суворе покарання за цю цинічну атаку на найбільшу атомну електростанцію у Європі! – зазначили у ДСНС.
Поки що радіаційний фон перебуває в межах норми.
– Україна повідомила, що пожежа на майданчику Запорізької атомної електростанції не зачепила важливого обладнання, персонал станції вживає всіх необхідних заходів, – заявили в Міжнародному агентстві з атомної енергії.
До речі, МАГАТЕ від початку підтримує риторику РФ, називаючи війну в Україні “військовою операцією, конфліктом”.