, редакторка стрічки

Мінус 80 одиниць ворожої техніки: мер розповів про ранковий вибух у Мелітополі

Вибухи у Мелітополі 3 листопада 2022 року – що відомо про вибухи у Мелітополі

Сьогодні о 05:00 в південній частині окупованого Мелітополя пролунав потужний вибух. Попередньо, на заводі холодильного устаткування Рефма. Про це повідомив міський голова Мелітополя Іван Федоров.

Оновлено о 15:00

За словами Федорова, підприємство Рефма окупанти захопили ще у середині березня. Завод має десятки величезних цехів, а дістатися туди було важко. В офісній будівлі підприємства ФСБ облаштували собі базу.

Зараз дивляться

– Щодо вибухів: три поверхи офісної будівлі зруйновані, пошкоджено ангар, де розміщувалось 80 одиниць ворожої техніки, уламки від вибухів розлетілись на два квартали, – розповів Федоров в ефірі національного телемарафону.

Раніше Федоров заявив, що вибух зранку був для окупантів замість будильника.

– Бавовна замість будильника для окупантів Мелітополя. За попередніми даними, зруйнована частина захопленого рашистами заводу Рефма, де розміщувався один з основних штабів особового складу окупантів, – розповів мер Мелітополя.

Раніше мер Мелітополя Іван Федоров заявив, що загарбники використовують місто як військову базу – промислові підприємства переорієнтовують під потреби своїх військ.

Війна в Україні, Вибух, Мелітополь, Російська агресія
Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Завантаження

Помилка в тексті
Помилка