ФАКТИ iPad / iPhone ФАКТИ Android

Ліверпуль у феєричному матчі декласував Манчестер Юнайтед на Енфілді (ВІДЕО)

Ліверпуль переміг Манчестер Юнайтед на Енфілді і очолив турнірну таблицю англійської Прем’єр-ліги.

Ливерпуль Манчестер Юнайтед

У 17 турі англійської Прем’єр-ліги Ліверпуль приймав Манчестер Юнайтед. Гра пройшла на стадіоні Енфілд і завершилася перемогою господарів з рахунком 3:1.

Читайте: Google назвав найпопулярніших спортсменів та події року

Рахунок у матчі відкрили мерсисайдці — на 24 хвилині точно пробив Садіо Мане після пасу від Фабіньо.

Манчестер зрівняв після помилки Аліссона, якою скористався Джессі Лінгард і зробив рахунок 1:1.

По перерві червоні продовжили тиснути на ворота Де Геа, що зрештою увінчалося взяттям воріт. Джердан Шакірі, отримавши м’яч у штрафній манкуніанців пробив без шансів для іспанського голкіпера.

А на 80 хвилині Шакірі оформив дубль — після його удару м’яч рикошетом залетів у кут воріт червоних дияволів.

Після 17 турів Ліверпуль (45) очолює турнірну таблицю АПЛ, Манчестер Юнайтед (26) йде лише шостим.

Нагадаємо, у 6 турі групового етапу Ліги чемпіонів Ліверпуль взяв гору над Наполі і пробився до плей-оф турніру.

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.