У Латвії вважають, що Росія може скористатися періодом до завершення переозброєння Європи.
Євросоюз планує включити до санкційного списку китайські компанії, які, за даними Брюсселя, допомагають російській військовій машині.
Як усі країни-члени ЄС дали зелене світло на відкриття Кластера 1 у переговорах про приєднання з Україною та Молдовою – читайте в матеріалі.
Палата представників США продовжила розгляд військової допомоги Україні. Деталі - на Фактах ICTV.
США наближаються до рішення щодо $400 млн військової допомоги Україні.
До Ради Безпеки ООН обрали п’ять нових держав, серед яких уперше за понад 30 років — Киргизстан.
Режим припинення вогню залежатиме від виконання безпекових умов та подальших переговорів.
Російська армія може незабаром застосовувати проти України нові реактивні безпілотники Герань-4, швидкість яких становитиме до 500 км на годину.
Угорщина заявила про досягнення з Україною домовленості щодо розширення прав угорської меншини, яка проживає на Закарпатті.
Україна досягла значних успіхів у знищенні військового потенціалу ворога, тому навіть проведення параду в Росії залежить від рішення українського президента.
Наскільки потужна армія Білорусі та яка її структура, читайте в нашому матеріалі.
Ямал - північний регіон Росії, що лежить в арктичній зоні, на відстані 2 тис. км від кордону України. Де саме розташований Ямал на карті – читайте у матеріалі.
У Мін’юсті Казахстану заявили, що рішення суду МФЦА не є остаточним і не підлягає виконанню на території країни.
Заборона охопить Московську повітряну зону та прилеглі райони.
Курс Вірменії пропонують винести на загальнонаціональний референдум. Деталі, читайте на Фактах ICTV.
У Пекіні прокоментували погрози Кремля щодо нових ударів по Києву.
Що відомо про те, чому деякі високопосадовці Кремля вважають, що війна зайшла у глухий кут – читайте в матеріалі.
В Інституті вивчення війни вважають, що Москва формує інформаційне підґрунтя для майбутніх провокацій.
Радіостанція Британії помилково оголосила про смерть короля Чарльза ІІІ. Деталі – на Фактах ICTV.
Інцидент із російським дроном, який врізався в житловий будинок у Галаці, може стати підставою для консультацій союзників за статтею 4 Північноатлантичного договору.