Укр Рус

Хто такі лутери і чим відрізняються від мародерів

Протесты в США из-за смерти Джорджа Флойда

На тлі протестів в США проти расизму і жорстокості поліції з’явилося таке поняття, як лутери.

Так називають людей, які вриваються в закриті магазини і бари, грабують їх і знищують чуже майно. Слово мародерство ж означає, захоплення держави армією чужої країни і її пограбування.

Для вираження нового сенсу того, що відбувається, придумали looting. Слово лут у геймерів означає внутрішньоігрові цінності, які вони отримують після гри.

Зараз дивляться

Слово лутінг з’явилося відносно недавно, це американізм.

ЧитайтеАдвокат назвав вбивство Джорджа Флойда навмисним

У США мародерство називають лутінгом. 29 травня президент США Дональд Трамп написав гнівний пост у Twitter: Коли починається мародерство, починається стрілянина.

Однак після звинувачень у расизмі Трамп сказав, що не знає, звідки з’явилася ця фраза.

Через протести в США в Вашингтоні продовжили комендантську годину, яка діятиме з 23.00 середи, 3 червня, до 06.00 четверга, 4 червня за місцевим часом.

У США протести розпочалися через прояв поліцейської жорстокості, яка призвела до смерті людини. Протестувальники вже близько тижня висловлюють своє невдоволення, незважаючи на спалах коронавірусу в Сполучених Штатах.

Протести в США, Росія
Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Завантаження

Помилка в тексті
Помилка