Укр Рус
, редактор стрічки

Розраховують воювати у 2024: Міноборони РФ укладає контракти з в’язнями на 18 місяців

Міноборони РФ укладають з ув'язненими контракти на 18 місяців – правозахисниця
Фото: Dreamstime

Міністерство оборони Російської Федерації почало укладати контракти із засудженими з російських в’язниць на 18 місяців, що, ймовірно, вказує на намір Росії продовжувати війну у 2024 році.

Про це у своєму Telegram-каналі заявила голова російської правозахисної організації Русь Сидячая Ольга Романова.

– Новеньке про вербування ув’язнених. З лютого цим займається в основному Міністерство оборони. Повідомляють із двох областей, Свердловської та Ярославської: почали підписувати контракти з ув’язненими не на 6 місяців, як це було досі, а на 18. Тобто вони розраховують воювати і наступного року, – написала вона.

Правозахисниця не уточнила деталі цих контрактів. Там також не відомо, чи може йтися в контрактах про “службу” в інших місцях, наприклад, у Сирії чи ЦАР.

Зараз дивляться

Йдеться про вербування російських в’язнів не до ПВК Вагнера, а саме від Міноборони РФ.

Голова Об’єднаного комітету начальників штабів США генерал Марк Міллі 29 березня цього року повідомляв, що ПВК Вагнера налічує близько 6 тис. кадрових військових і від 20 тис. до 30 тис. ув’язнених, які воюють у районі Бахмута.

Війна в Україні, Міноборони РФ, Росія
Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Завантаження

Помилка в тексті
Помилка