, редакторка стрічки

Стабільна практика режиму Путіна: у ГУР пояснили, навіщо РФ знову погрожує ядерною зброєю

Навіщо Путін почав залякувати світ навчаннями з ядерною зброєю – пояснення ЦПД і ГУР
Фото: Факти ICTV

У Росії оголосили про проведення за особистим дорученням кремлівського диктатора Володимира Путіна навчань з відпрацювання використання тактичної ядерної зброї. У Центрі протидії дезінформації та Головному управлінні розвідки України пояснили, чому РФ знову почала залякувати світ.

Навчання з ядерною зброєю: навіщо РФ залякує світ

За інформацією ЦПД, російська пропаганда почала масово поширювати заяви політиків, які прямо погрожують країнам НАТО ядерним ударом у відповідь на можливу участь їхніх військових у війні на боці України.

Заступник глави Ради Безпеки Росії Дмитро Медведєв заявив про можливість ядерних ударів по Вашингтону та європейських столицях, пригрозивши світовою катастрофою. Інші росіяни натякають на вихід армії РФ до Ла-Маншу протягом семи днів після ядерних ударів по Європі.

Зараз дивляться

– Повернення РФ до неприхованого ядерного шантажу свідчить про страх у Кремлі та відсутність інших важелів впливу на ситуацію. У Москві чудово розуміють катастрофічні наслідки для самої Росії у разі застосування ядерної зброї, – наголошують у ЦПД.

Як стверджують у Центрі протидії дезінформації, єдина мета російських навчань і подібних заяв – спроби залякати світ і змусити піти на поступки Росії.

Російські навчання: що кажуть в ГУР

На думку представника Головного управління розвідки Міністерства оборони України Андрія Юсова, ядерний шантаж – це стабільна практика режиму російського диктатора Володимира Путіна.

– Поки що нового, крім інформаційного ефекту, ми не спостерігаємо. Необхідна інформація збирається. Над цим працюють українські спецслужби й весь вільний світ. Ядерний шантаж – стабільна практика режиму Путіна. Якоїсь епохальної новини немає, – вважає він.

Раніше Факти ICTV запитали в кандидата політичних наук, доцента Київського національного університету ім. Т. Шевченка Ігоря Рейтеровича, чи зможе Путін застосувати тактичну ядерну зброю проти України, що це за зброя, та чим вона може бути небезпечна.

Читайте також
Ядерна безпека і обмін: Зеленський назвав три питання, які обговорять на Саміті миру
Які питання Україна розгляне на Глобальному саміті миру – пояснення Зеленського

Андрій Юсов, Війна в Україні, Володимир Путін, Міноборони України, Розвідка, Ядерна зброя
Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Завантаження

Помилка в тексті
Помилка