
Про це повідомляє прес-служба Київради.
У прес-службі зазначили, що Київський міський голова Віталій Кличко уже доручив постійним комісіям Київради з питань містобудування, архітектури та землекористування, а також із питань культури, туризму та інформаційної політики розглянути електронну петицію в установленому порядку.
Петицію було зареєстровано 29 листопада, для розгляду Київрадою вона має набрати понад десять тисяч голосів підтримки.
Читайте: Театр на Подолі образився і написав злісний твіт
Автор петиції Віктор Назаренко вважає, що новий фасад Театру на Подолі має бути знесений, а вулиці має бути повернений історичний вигляд. Ці роботи мають бути покладені на забудовника та проектувальника.
Нагадаємо, 29 листопада, на Андріївському узвозі в Києві під свист і крики кількох десятків активістів відкрили першу чергу Театру на Подолі.