PCEtLSDQndC1INC00L7QsdCw0LLQu9C10L3QsCDRgNC10LrQu9Cw0LzQvNCwIGZ1bGxzY3JlZW4gLS0hPg==
ФАКТИ iPad / iPhone ФАКТИ Android

Ми творимо майбутнє! Проект Нові лідери оголосив старт другого сезону

Нові лідери запустили другий сезон національного телепроекту.

Учасниками проекту можуть стати креативні, амбітні українці, які мають чітко сформовану ідею та план її реалізації.

Вони спробують довести, що саме їхня ідея змін найбільш важлива, і що саме вони гідні боротися за головний приз – грошову винагороду на розвиток свого проекту.

– Емоцією першого сезону для мене була надія. Глядачі побачили учасників, які вже частково реалізували задумане й успішні у своїх секторах. Це лідери нового типу, вони змістовні й успішні. Тому і виникла ідея продовжити проект цього року, аби поглибити тему лідерства в Україні, – прокоментувала Голова Правління Громадянської мережі ОПОРА, експертка з виборчого законодавства та політичних процесів Ольга Айвазавська.

Мета проекту – дати можливість небайдужим українцям проявити себе і не залишатись осторонь проблем, які стосуються кожного з нас.

Чотири етапи проекту

Реєстрація з 12.04.2019 по 30.04.2019.

Ви можете реєструватися як Лідер зі своєю суспільно-важливою Ідеєю до 30.04.2019, а як Виборець протягом усього проекту.

П’ятдесятка лідерів з 05.05.2019 по 15.05.2019.

Зареєстровані Лідери можуть проводити свою агітаційну кампанію, заохочувати людей підтримати їхні Ідейні програми. Шляхом голосування буде обрано двадцять п’ять Лідерів, які проходять до наступного етапу проекту.

Водночас, Відбірковий Комітет також аналізуватиме анкети учасників і допустить ще двадцять п’ять Лідерів до наступного етапу.

Відбір вісімки лідерів з 05.06.2019 по 06.06.2019.

50 Лідерів у студії телеканалу ICTV презентуватимуть і захищатимуть свої Ідеї. Відбірковий Комітет оцінюватиме їх виступи  за трьома критеріями: лідерські якості та харизма, професійний досвід та суспільна значущість ідеї. За результатами голосування, 8 Лідерів, які наберуть найбільшу кількість балів перейдуть до наступної частини проекту.

Фінал з 20 червня по 25 липня 2019 року.

У фіналі подальша доля Лідерів в руках телеглядачів, тому що тільки вони братимуть участь у голосуванні. Віддати голос за Лідера можна буде за допомогою смс-голосування та мобільного додатку Телепортал.

За підсумком глядацького голосування наприкінці Суперфіналу переможець/ниця проекту Нові лідери отримає грошовий приз на розвиток своєї Ідеї.

Читайте: Нові лідери про втілення проектів: справедливість є, за неї варто боротися Нові лідери України: хто вони та чи змінять систему Мільйон переможцю, сюрпризи та напруга - великий фінал проекту Нові лідери

Яких змін зазнав другий сезон

  • учасники мають презентувати не проекти, а суспільно-значущі Ідеї національного масштабу;
  • двадцять п’ять лідерів обирають зареєстровані Виборці, шляхом голосування на сайті, які проходять у наступний етап проекту;
  • ще двадцять п’ять Лідерів обирає Відбірковий Комітет, які також проходять до наступного етапу;
  • тривалість проекту скоротилася з дев’яти місяців до чотирьох;
  • у фінал потрапить 8 осіб.

У проекті можуть взяти участь громадяни України від 25 років, які не є керівниками центральних органів виконавчої влади України та політичних партій; не були (не є) обраними народними депутатами України.

Ви впевнені у своїх лідерських якостях? Маєте неймовірні Ідеї та шляхи їх реалізації? Готові чесно боротися за краще майбутнє для країни?

Реєструйтесь на сайті NOVYLIDERY.COM та заповнюйте Анкету.

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх

    Знайшли помилку в тексті?

    Помилка