PCEtLSDQndC1INC00L7QsdCw0LLQu9C10L3QsCDRgNC10LrQu9Cw0LzQvNCwIGZ1bGxzY3JlZW4gLS0hPg==
ФАКТИ iPad / iPhone ФАКТИ Android

Паспортна агресія РФ: Україна закликає партнерів посилити санкції проти Кремля

У МЗС України закликали міжнародних партнерів посилити санкції проти Росії через указ Володимира Путіна спростити отримання громадянства РФ для деяких категорій українців.

Паспортна агресія РФ: Україна закликає партнерів посилити санкції проти Кремля

У МЗС України зазначили, що оприлюднений сьогодні указ президента РФ про спрощення процедури отримання громадянства Росії для деяких категорій українців “є та буде юридично нікчемним, не матиме жодних правових наслідків і не визнаватиметься українською стороною”.

– Особливо цинічною є задекларована мета ухвалених російською стороною рішень – “захист прав і свобод людини і громадянина”, оскільки права і свободи громадян України почали грубо порушуватися з початком російської збройної агресії та окупації РФ частини суверенної території України – Автономної Республіки Крим і м. Севастополь, а також окремих районів Донецької та Луганської областей України, – йдеться у повідомленні.

У МЗС закликали Росію невідкладно скасувати усі протиправні рішення з приводу паспортизації громадян України та усунути їх негативні наслідки. Відповідна нота протесту буде вручена російському МЗС.

– Українська сторона продовжить активну роботу з міжнародними партнерами над посиленням консолідованого санкційного тиску на кремлівський режим. Закордонним дипломатичним установам України доручено невідкладно інформувати іноземні столиці про “паспортну агресію” Російської Федерації, – заявили у МЗС.

У Міністерстві додали, що очікують від міжнародних партнерів посилення санкцій проти кремлівського режиму.

Читайте: Російське громадянство для ДНР та ЛНР: чим це загрожує для України

Нагадаємо, що президент РФ 1 травня підписав указ Про окремі категорії іноземних громадян і осіб без громадянства, які мають право звернутися із заявами про прийом до громадянства РФ у спрощеному порядку.

Джерело: МЗС

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх

    Знайшли помилку в тексті?

    Помилка