PCEtLSDQndC1INC00L7QsdCw0LLQu9C10L3QsCDRgNC10LrQu9Cw0LzQvNCwIGZ1bGxzY3JlZW4gLS0hPg==
ФАКТИ iPad / iPhone ФАКТИ Android
Новий глава Державної податкової служби – що відомо про Сергія Верланова

Сьогодні Кабінет міністрів призначив Сергія Верланова главою Державної податкової служби. Факти ICTV зібрали все, що потрібно знати про нового очільника податкової.

Де навчався і працював Сергій Верланов?

У 2003 році Сергій Верланов здобув кваліфікацію магістра, закінчивши юридичний факультет Львівського національного університету імені Івана Франка за спеціальністю правознавство. У період з 2000 по 2006 рік він працював у кількох львівських приватних підприємствах як юрконсультант.

У 2008 році Верланов отримав ступінь кандидата юридичних наук, а в листопаді того ж року почав працювати юристом у компанії PricewaterhouseCoopers. Вона входить до так званої великої четвірки аудиторських компаній. З 2015 до 2017 року він був членом Американської торгової палати в Україні.

Чим відомий Верланов?

У 2016 році Верланов став членом Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, а також увійшов до складу Громадської ради доброчесності. Президент Петро Порошенко назвав його людиною, яка вела активну роботу над введенням автоматичного відшкодування ПДВ. З 2015 до 2018 року Верланов був партнером у юридичній фірмі Саєнко Харенко, а з 26 липня 2018 року став заступником міністра фінансів.

Якими будуть перші кроки Верланова?

Сергій Верланов заявив, що в перший місяць-півтора своєї роботи планує здійснити реєстрацію юридичної особи і перевести близько 30% штату Державної фіскальної служби до Державної податкової служби. Вже після цього він хоче прийняти розпорядження Кабінету міністрів, яке покладає частину обов’язків ДФС на Державну податкову службу.

Що задекларував Верланов за 2018 рік?

У власності дружини Сергія Верланова Катерини Горицької знаходиться дві квартири у Львові, загальна площа яких складає 36,8 квадратних метрів та 103 квадратних метри. З 2015 року він орендує квартиру у Києві загальною площею 86,8 квадратних метрів.

Верланов також має три легкові автомобілі від трьох різних компаній: ВАЗ, Mitsubishi, Audi. А в його дружини є автомобіль Volkswagen. За 2018 рік більше 492 тис. грн він заробив, працюючи у Міністерстві фінансів України. Крім того, більше 50 тис. грн принесла йому робота в компанії Саєнко Харенко.

Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх

    Знайшли помилку в тексті?

    Помилка