PCEtLSDQndC1INC00L7QsdCw0LLQu9C10L3QsCDRgNC10LrQu9Cw0LzQvNCwIGZ1bGxzY3JlZW4gLS0hPg==
ФАКТИ iPad / iPhone ФАКТИ Android

Академію ДТЕК визнали однією з найкращих у світі

Разом з Academy DTEK переможцями премії в 2019 році стали міжнародні компанії Airbus, Infosys, SAP.

В рамках конкурсу Global CCU Awards 2019 Academy DTEK отримала премію за участь у навчанні працівників 27 державних органів і установ, серед яких, зокрема, Національний банк України, Міністерство інфраструктури України, Міністерство енергетики та вугільної промисловості України, Київська міська державна адміністрація.

Читайте: ДТЕК інвестує 1 млрд євро в зелену енергетику – Тимченко

Всього в Academy DTEK вже пройшли навчання понад 3,4 тис. співробітників держструктур.

– Наша мета – зробити внесок в нову якість підготовки фахівців, від яких сьогодні залежить успішна реалізація реформ, перезавантаження економіки, підвищення стандартів життя. Стратегія Academy DTEK передбачає подальший розвиток цього напряму, – зазначив Олександр Кучеренко, директор з питань сталого розвитку ДТЕК.

Нагадаємо, заснована компанією ДТЕК Academy DTEK пропонує різні формати навчання, регулярно проводить міжнародні конференції з корпоративного навчання, майстер-класи, круглі столи та закордонні тури для обміну досвідом в галузі енергетики, видобутку, енергозбереження та HR.

Global CCU (Глобальна асоціація корпоративних університетів) створена в 2005 році. Вона об’єднує корпоративні університети провідних компаній з більш ніж 50 країн світу.

Джерело: ДТЕК

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх

    Знайшли помилку в тексті?

    Помилка