PCEtLSDQndC1INC00L7QsdCw0LLQu9C10L3QsCDRgNC10LrQu9Cw0LzQvNCwIGZ1bGxzY3JlZW4gLS0hPg==
ФАКТИ iPad / iPhone ФАКТИ Android

Суд зобов’язав відновити роботу поштових відділень у селах

3 липня Окружний адміністративний суд Києва зобов’язав Міністерство інфраструктури відновити стаціонарні поштові відділення в селах з населенням менше 2 тис. жителів.

Суд зобов’язав відновити роботу поштових відділень у селах

Згідно з наказом Мінінфраструктури, в селах Чернігівщини закривалися стаціонарні поштові відділення. Позивачем у справі виступило громадське об’єднання Громадський рух Сергія Коровченка Оновлення.

– У нової влади не буде іншого шляху, окрім як виконати рішення і повернути людям можливість користуватися послугами зв’язку. Робота стаціонарних поштових відділень має бути відновлена. Влада має служити людям, – написав Коровченко на своїй сторінці Facebook

З першого дня, коли влада вирішила закрити стаціонарні поштові відділення в рамках реформи, Коровченко став на захист простих людей. 

– Закриття пошти – це знищення села. Прикро, що ніхто, крім нашої команди та чинних депутатів, абсолютно нічого не робили, аби захистити простих людей. Вони лише спостерігали, як одне за одним на селі закриваються поштові відділення, а наші дідусі і бабусі лишаються без можливості отримати вчасно газету, пенсію, сплатити комунальні.

З першого дня від початку закриття пошти ми почали боротьбу. Зібрали більше 50 тис. підписів, зареєстрували проект закону про заборону закриття та постанову про звільнення керівника Укрпошти, а також пікетували Кабмін. А сьогодні отримали надважливу перемогу у суді. Тож тепер потрібно контролювати, аби вже нова влада виконала це рішення, – зазначив він.

Окружний адміністративний суд Києва вирішив визнати протиправним та нечинним наказ Міністерства інфраструктури України №442 від 14 грудня 2017 року Про затвердження Стратегічного плану розвитку публічного акціонерного товариства Укрпошта на період до 2021 року в частині затвердження мобільних відділень в селах з населенням менше 2 тис. жителів.

А також зобов’язати Міністерство інфраструктури України відновити роботу стаціонарних відділень поштового зв’язку АТ Укрпошта, замінених пересувними відділенями поштового зв’язку на виконання наказу №442 від 14 грудня 2017 року Про затвердження Стратегічного плану розвитку публічного акціонерного товариства Укрпошта.

До речі, раніше ми писали, які зміни пропонує ввести Укрпошта.

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх

    Знайшли помилку в тексті?

    Помилка