PCEtLSDQndC1INC00L7QsdCw0LLQu9C10L3QsCDRgNC10LrQu9Cw0LzQvNCwIGZ1bGxzY3JlZW4gLS0hPg==
ФАКТИ iPad / iPhone ФАКТИ Android

ICU та Таблеточки презентували серію дитячих книг ICU Kids Books

Проект ICU Business Books спільно з благодійним фондом Таблеточки презентували серію дитячих книг ICU Kids Books.

– Ми давно хотіли запустити серію розумних дитячих книжок, написаних відомими фінансистами чи присвячених фінансовій тематиці. Нарешті це стало реальністю. Це особливо цінно для нас, адже всі кошти від продажу книг серії підуть у фонд Таблеточки на допомогу онкохворим дітям, – підкреслив Костянтин Стеценко – засновник фінансової групи ICU.

Першою книгою серії стала Артуро та Єдиноріг авторства Джованні Сальветті – відомого міжнародного інвестиційного банкіра, яку він особисто презентував українській фінансовій спільноті. В України книга виходить з оригінальними ілюстраціями автора.

– Артуро та Єдиноріг – дуже особиста історія для маленьких читачів від великого бізнесмена. Людині, яка займається міжнародним бізнесом, дуже складно присвятити багато часу живому спілкуванню з сім’єю.

Вкладати дітей спати через відеозв’язок за тисячі кілометрів від дому – інколи це чи не єдиний варіант, який мені теж, на жаль, знайомий. Я дуже радий, що ICU подарувала цю книгу українським дітлахам, – відзначив Макар Пасенюк – засновник ICU.

Сам автор відзначив, що писав книгу для широкої дитячої аудиторії від 5 до 15 років і не вкладав в неї дорослого підтексту.

– Ця книга – одна з казок, які я розповідаю своїм дітям під час спільних вихідних. Зазвичай вони замовляють тему казок, а я їх вигадую. Саме так і народилася книга Артуро та Єдиноріг. Це дуже проста історія, і мені приємно, що вона знаходить відгук не лише в моїх дітлахів, – розповів під час події Джованні Сальветті.

Також під час презентації за участі автора та відомих представників українського бізнесу відбулася дискусія про поєднання батьківства та успішної кар’єри.

– Я багато подорожую під час роботи й знаю, що коли довго не бачиш дітей, кращий спосіб зблизитися – якісне проведення часу разом. Дуже легко увімкнути дітям телевізор чи відеоігри. Але це не продуктивно. Замість цього я розказую їм такі історії, як Артуро. Це спосіб передати дітям свої цінності, – поділився досвідом Джованні Сальветті.

СEO Укрпошти Ігор Смілянський відзначив, що найскладніше для зайнятої людини у вихованні дітей — це вміти “вимикати мозок” від роботи.

– Діти це відчувають, тому важливо планувати все так, щоб спільне проведення часу було дійсно якісним. Я завжди дуже детально наперед планую активності з дітьми, щоб в ці моменти бути з ними на 100%, – підкреслив він.

Директор ICU Ventures Роман Нікітов поділився з гостями своїм досвідом залучення дітей у спільні проекти.

– Дистанцію, яка може з’являтися між зайнятими батьками та дітьми, можна заповнити проектами, в яких діти будуть повноцінними учасниками. Це може бути гра, похід кудись, поїздка.

Будь-що можна перетворити на проект, де кожен грає свою чітку роль: тато – водій, дитина – вказує дорогу. Такі прості речі мають величезне значення для побудови відносин з дітьми, головне – щось робити разом, – підкреслив керівник венчурного напряму ICU.

Під час презентації книги також відбувся збір коштів у фонд Таблеточки на допомогу онкохворим дітям.
Партнером ICU Kids Books у виданні книги Артуро та Єдиноріг стало видавництво Yakaboo.

Про ICU

Група ICU – незалежна фінансова група, що надає брокерські послуги, послуги з управління активами і приватним акціонерним капіталом. Група спеціалізується на ринках Центральної та Східної Європи.

Заснована у 2006 році спеціалістами з ING, група ICU є лідером з керування активами в Україні. Під її керуванням – активи у розмірі понад $500 млн. Нинішня стратегія компанії  передбачає значні інвестиції у венчурні проекти та проблемний борг.

Читайте: Макар Пасенюк і Костянтин Стеценко розкрили венчурну стратегію ICU

Професійна інвестиційна команда має досвід роботи в сфері прямих інвестицій і венчурного капіталу, високоприбуткових корпоративних і проблемних боргів, реструктуризацій та інших спеціальних ситуацій на ринках, що розвиваються. Інвестиційні рішення групи базуються на ретельних макроекономічних та секторальних дослідженнях, які готуються власним аналітичним підрозділом.

– Ми прагнемо забезпечити своїм клієнтам високу прибутковість у широкому спектрі активів з урахуванням можливих ризиків, – кажуть представники групи.

ICU розширює свою присутність на ключових європейських ринках за рахунок поєднання органічного зростання і нових придбань, а також продовжує розширювати спектр своїх інвестиційних пропозицій.

Засновники ICU – Макар Пасенюк та Костянтин Стеценко.

Нагадаємо, 20 червня в арт-просторі D12 у Києві проект ICU Business Books cпільно з Vox Ukraine презентували книгу Євро та боротьба ідей.

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх

    Знайшли помилку в тексті?

    Помилка