PCEtLSDQndC1INC00L7QsdCw0LLQu9C10L3QsCDRgNC10LrQu9Cw0LzQvNCwIGZ1bGxzY3JlZW4gLS0hPg==
ФАКТИ iPad / iPhone ФАКТИ Android

Суспільству бракує доступної інформації: Супрун про блог і міфи в медицині

Уляна Супрун – колишня виконувач обов’язків міністра охорони здоров’я. Її Facebook-сторінка –  джерело порад про медицину, де блогер також розвіює закоренілі міфи.

Серед закритого голосування експертного журі Уляна Супрун стала лідером, набравши 656 з 700 можливих балів.

Далі – пряма мова.

Якщо я планую йти пішки, мушу додати 10-15 хвилин, тому що люди підходять, спілкуються, ставлять запитання. Відкритість – це гарно, мати доступ до людей – важливо.

ТОП-100 блогерів

Перемога в ТОП-100 блогерів України 2019 показала, що люди зацікавлені в тих темах, про які ми пишемо. Охорона здоров’я, здоровий спосіб життя та багато інших речей, які не пов’язані з цими темами, а є більш філософічними або актуальними, викликають зацікавленість у людей, які хочуть знати більше про ці речі. Це показує, що в суспільстві є брак доступної інформації.

Все, що ми пишемо, ми робимо так, щоб воно було доступне, щоб будь-хто зміг прочитати та зрозуміти, чи це лікар, який вчився багато років, чи просто людина, яка хоче розуміти більше про якусь тему.

Ідея Facebook-сторінки

Я навчалася в Сполучених Штатах Америки. Там ми вивчаємо медицину, яка є доведена базами, читаємо наукові статті, займаємося тими речами, які є інноваціями або покращеннями способів, якими лікували. Коли я приїхала в Україну та була вже в міністерстві, побачила багато речей, в які українці вірять. Ця віра не базована на науці та медицині – це міфи.

У мене є команда людей, яка займається написанням постів. Ми спілкуємося кожного дня, плануємо, про що будемо писати. Розбираємо теми та  підхід до них, які будуть доказові бази. Якщо щось актуальне відбувається, то реагуємо на це швидше. Кожен з цієї команди заангажований в тому, щоб писати разом.

Якщо ви ще досі не вакцинувалися проти дифтерії самі та не зробили щеплення дитині, зараз саме час не лише про це…

Posted by Уляна Супрун on Monday, 28 October 2019

Ми розвінчуємо радянську медицину.

Спочатку почали писати про міфи, які були створені, щоб обдурити людей та заробити на цьому грошей. Можливо, вони просто не знали краще, бо не дотримувалися правила постійного навчання. Коли ми побачили, що є попит та зацікавленість, почали розвінчувати не лише медичні міфи, але й інші речі.

Блогери

Я підписана на багато сторінок у Facebook. Думаю, що важливо побачити різні точки зору. Читаю Сергія Фурсу, який пише про фінансові справи, читаю Володимира В’ятровича, який має історичну правду, Вахтанга Кіпіані. Також своїх друзів та тих, в справах кого зацікавлена. Стежу за всіма політиками та за різними людьми, щоб бачити, що відбувається.

Нагадаємо, що переможцями голосування ТОП-100 блогерів України в категорії ТОП-100 стали Яніна Соколова та Уляна Супрун. У категорії Народний вибір переміг Дід Олесь.

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх

    Знайшли помилку в тексті?

    Помилка