Кабмін оголосив про початок процесу реструктуризації державного боргу, який повинен бути завершений до 1 грудня 2015 року, і призупинив виплати з його погашення та обслуговування.
Як пише УНІАН, відповідне розпорядження опубліковано на сайті уряду.
– З метою реструктуризації державного та гарантованого державою боргу та його списання підтримати пропозицію Міністерства фінансів щодо здійснення до 1 грудня 2015 року боргової операції, – йдеться у розпорядженні.
Читайте: 7 найдешевших квартир Києва – найменша 10 метрів
Нагадаємо, 17 вересня Верховна Рада підтримала урядовий пакет законопроектів про реструктуризацію держборгу. 27 серпня глава Мінфіну Наталя Яресько повідомила, що Україна домовилася про списання 3,8 із 19,3 млдр доларів держборгу.