Ціни на нафту, швидше за все, залишаться на низькому рівні ще досить довго.
Про це повідомила директор-розпорядник Міжнародного валютного фонду (МВФ) Крістін Лагард під час виступу в Абу-Дабі в понеділок, 22 лютого, передає Bloomberg.
Вона також закликала країни Перської затоки скоротити витрати і збільшити доходи бюджету за рахунок запровадження нових податків.
Читайте: Аналітики не вірять в угоду Росії та ОПЕК
Лагард вважає, що в шести країнах Ради співпраці арабських держав Перської затоки має бути запроваджений податок на додану вартість, що разом з оподаткуванням корпоративних прибутків і податку на нерухомість дозволить збільшити доходи урядів.
– Не тільки ціни на нафту впали приблизно на дві третини з найвищої точки, але і чинники попиту та пропозиції демонструють, що ціни, швидше за все, залишаться на низькому рівні тривалий період, – заявила Крістін Лагард.
Також вона наголосила, що країнам, що видобувають нафту, потрібно зменшити залежність від енергоресурсів у частині доходів бюджету.