Укр Рус
, редакторка стрічки

Кабмін звільнив Геращенка з посади заступника глави МВС

Антон Геращенко
Фото: УНІАН

У середу, 4 серпня, Кабінет міністрів ухвалив рішення про звільнення Антона Геращенка з посади заступника міністра внутрішніх справ України. На цій посаді він був із вересня 2019 року.

Водночас уряд призначив нових заступників глави МВС Дениса Монастирського. Ними стали Богдан Драп’ятий та Мері Акопян.

Про кадрові зміни у міністерстві повідомив нардеп Олексій Гончаренко у Telegram.

Зараз дивляться

Також сьогодні міністри проголосували за призначення Мустафи Найєма на посаду заступника міністра інфраструктури.

Що відомо про нових заступників глави МВС

Богдан Драп’ятий – очільник секретаріату комітету Верховної Ради з питань правоохоронної діяльності. Власне з ним новий голова МВС Монастирський разом працював у комітеті та був його керівником.

Мері Акопян – керівник департаменту міжнародного співробітництва та європейської інтеграції МВС.

На посаді заступника очільника МВС Геращенко відповідав за координацію законодавчого забезпечення діяльності відомства, взаємодію з парламентом, громадською радою при МВС, підтримував зв’язок зі ЗМІ.

Відставка Авакова і призначення Монастирського

15 липня 2021 року нардепи відправили у відставку міністра внутрішніх справ Арсена Авакова.

Водночас президент Володимир Зеленський запропонував нового кандидата на посаду глави МВС – Дениса Монастирського (колишній голова парламентського комітету з питань правоохоронної діяльності).

Сам Монастирський підтвердив, що претендуватиме на цю посаду, заявивши, що йде на жертву.

За декілька днів, 16 липня, його призначили міністром. Тож у парламенті він склав депутатський мандат.

Антон Геращенко
Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Завантаження

Помилка в тексті
Помилка