В українських кафе з’явиться ХЕ-меню для діабетиків
100 найкращих студентів України, які отримали стипендії Фонду Віктора Пінчука, упродовж трьох днів разом із фахівцями створювали соціальні проекти для Донбасу.
Обрали три найкращі. Це – медіаграмотність, допомога хворим на діабет та діагностика захворювань за допомогою експрес-тестів.
Перше місце посів проект ХЕ-меню. Мета проекту – вирішити низький рівень інформованості людей, які хворі на діабет, про необхідність та важливість підрахунку ХЕ (хлібних одиниць).
Дивіться: LingvoScreen: українець винайшов унікальну методику вивчення іноземних мов
Також учасники наголосили, що важливо звернути увагу на відсутність повної інформації про склад страв у закладах громадського харчування.
Тож розробники соціального проекту запропонували створити альтернативне меню з професійною медичною оцінкою складу страв.
До слова, українські студенти створили космічну орбітальну станцію.