
За тиждень на Донбасі загинув 21 російський військовий і 72 були поранені, заявив представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Вадим Скібіцький.
За його словами, загиблих звільняють заднім числом, їх оформляють як добровольців, а як причину смерті записують зазвичай “необережне поводження зі зброєю”.
Читайте: Гектари поховань бойовиків під Донецьком (ФОТО)
Як повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони України, у період 21-22 квітня втрати особового складу 1 (Донецьк) і 2 (Луганськ) армійських корпусів Збройних сил РФ становили 6 загиблих військовослужбовців і 32 поранених.
Зокрема, 20 квітня загинуло п’ятеро і поранено 30 військовослужбовців в результаті підриву боєкомплекту в бліндажі 14 стрілецького батальйону 4 окремої мотострілкової бригади (Алчевськ) 2 АК в районі н. п. Новотошківське.
До слова, жителі Донецька побили російського офіцера.