PCEtLSDQndC1INC00L7QsdCw0LLQu9C10L3QsCDRgNC10LrQu9Cw0LzQvNCwIGZ1bGxzY3JlZW4gLS0hPg==
ФАКТИ iPad / iPhone ФАКТИ Android
Олександр Мазурчак
Автор: Олександр Мазурчак

Для забезпечення українців вакцинами та ліками відставки заступника міністра охорони здоров’я недостатньо

Відставка заступника міністра охорони здоров’я, що відбулася позавчора, – це визнання провалу у забезпеченні українців ліками та вакцинами, проте для вирішення проблеми з ними цього недостатньо. Під тиском заяв щодо непрофесійних дій керівництва МОЗ, у системі охорони здоров’я нарешті відбулися кадрові зміни, але це не вирішує проблему відсутності життєво важливих ліків та вакцин.

Незважаючи на катастрофічну ситуацію з ботулізмом та іншими інфекційними захворюваннями, МОЗ продовжує займатися пропагандою провальної медреформи, а не здоров’ям українців. Сьогодні у лікарнях в регіонах відсутні препарати від сказу, ботулізму та низки інших смертельних захворювань.

Всі лікарні у країні мають бути негайно укомплектовані сироватками, вакцинами та ліками від гострих інфекційних захворювань. Українці чекають не на відставки, а на швидке та надійне вирішення проблем.

Якщо керівництво МОЗ і надалі наполегливо демонструватиме повну зневагу до здоров’я та життя українців та не припинить зациклюватись на антиконституційній медреформі – подальші кадрові зміни невідворотні.

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Вгору Вгору
Вверх

    Знайшли помилку в тексті?

    Помилка