PCEtLSDQndC1INC00L7QsdCw0LLQu9C10L3QsCDRgNC10LrQu9Cw0LzQvNCwIGZ1bGxzY3JlZW4gLS0hPg==
ФАКТИ iPad / iPhone ФАКТИ Android
Олександр Мазурчак
Автор: Олександр Мазурчак

Необґрунтовані тарифи призвели до комунального колапсу – Наш край

Приведення тарифів до обґрунтованого рівня та платоспроможності людей – єдина можливість уникнути комунального колапсу.

Країну охопила криза комунальних неплатежів. Сьогодні українці масово не платять за комуналку, оскільки необґрунтоване підвищення тарифів призвело до того, що українці стають дедалі біднішими.

Тільки зниження тарифів та приведення їх до економічно обґрунтованих показників і реального рівня доходів українців дозволить вийти з цього порочного кола і зупинити комунальний колапс.

Держава також не виконує свої зобов’язання з відшкодування субсидій постачальникам послуг, від чого страждають насамперед комунальні підприємства та ОСББ. За даними аналітиків, загальна сума заборгованості населення та держави за житлово-комунальні послуги в січні 2017 року вже досягла рекордної суми у 54,2 млрд гривень. А за результатами опалювального сезону цей борг стане ще більшим.

Минулого тижня Наш край спрямував відповідне звернення з вимогою не підвищувати тарифи на електроенергію з 1 березня та проаналізувати всі тарифи у відповідності до рішення РНБО. Ми наполягаємо, що влада має безумовно виконати рішення РНБО: скасувати підвищення тарифу на електроенергію та поінформувати громадськість про результати аналізу вже затверджених тарифів.

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Вгору Вгору
Вверх

    Знайшли помилку в тексті?

    Помилка