PCEtLSDQndC1INC00L7QsdCw0LLQu9C10L3QsCDRgNC10LrQu9Cw0LzQvNCwIGZ1bGxzY3JlZW4gLS0hPg==
ФАКТИ iPad / iPhone ФАКТИ Android
Володимир Гройсман
Автор: Володимир Гройсман

Останні 10 років – роки втрачених можливостей

Із виступу прем’єр-міністра на YES2017:

– Важливо оцінити, де ми сьогодні знаходимося. Я згадую перший виступ на YES, він відбувся буквально в перші місяці роботи на посаді прем’єр-міністра. Тепер можна зробити певні висновки. Перед Урядом стояли завдання забезпечити макроекономічну стабілізацію у непростих умовах. Останні 3 роки перед нами стояли безпрецедентні виклики. Важко назвати країну, яка мала би стільки проблем. Ми були вимушені перебудовувати свою енергетичну систему, переорієнтовуватися на інші ринки, робити інституційні перетворення.

Нам вдалося забезпечити макроекономічну стабілізацію, продовжити співпрацю з МВФ. Почалося економічне зростання, але цього сьогодні недостатньо.

Дивіться: 1 день YES2017: неочікувані прогнози майбутнього

Ми часто говоримо про те, що Україна неодноразово мала шанс, коли ми долали кризу й повинні були йти далі. Але зупинялися, нас накривав популізм і ми відступали назад.

Останні 10 років – роки втрачених можливостей. Зараз завдання – забезпечити незворотність змін. Питання і про пенсійну реформу, реформу земельних відносин, зміцнення енергонезалежності. Це реальні рішення, які можуть змінювати нашу країну.

Я переконаний, що ми досягнемо успіху. Хто би що не казав, особливо ті, хто кричить, все пропало. Думаю, вони нечесні в оцінці ситуації в Україні.

Дивіться:  відео онлайн-трансляція YES2017

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Вгору Вгору
Вверх

    Знайшли помилку в тексті?

    Помилка