PCEtLSDQndC1INC00L7QsdCw0LLQu9C10L3QsCDRgNC10LrQu9Cw0LzQvNCwIGZ1bGxzY3JlZW4gLS0hPg==
ФАКТИ iPad / iPhone ФАКТИ Android
Автор: Микола Давидюк

Смерть Катерини Гандзюк: чому нападів на активістів стає більше

Справа Катерини Гандзюк набула надзвичайного розголосу і сьогодні “зам’яти” її чи знайти підставну особу в правоохоронців не вдасться. Суспільство жадає дізнатись прізвища замовників, більше того, воно вимагає відповідного покарання. Але це не єдина аналогічна справа, яка є в Україні.

Сьогодні по всій країні є близько 50 справ нападів на активістів, де розслідування проходить мляво та ліниво.

Читайте: Вбивство Гандзюк: коли буде створена ТСК і хто увійде до її складу

Якщо розглядати питання глибше, то ми побачимо не окремі поодинокі напади на активістів, а боротьбу поколінь. Коли старі корупціонери змагаються за збереження старих схем та намагаються фізично зачистити тих людей, котрі критикують їх, викривають та можуть прийти на заміну.

Читайте: Хто замовив Гандзюк: мер Херсона оголосив версію Катерини

Тому очікувати на швидку реакцію у подібних справах чекати не варто. Наразі потрібно тиснути і міжнародною спільнотою, і вуличними акціями та змушувати владу і правоохоронців розслідувати подібні справи, караючи справжніх замовників. Для того, щоб подібні випадки зупинились їх варто жорстко присікати.

В той же час суспільство повинно розуміти, що фізичні напади та розправи відбуваються не від сили старого корупційного покоління, а від слабкості. Вони розуміють, що втрачають позиції, тому починають так агресивно атакувати.

Хто замовив вбивство Катерини Гандзюк?

Автор: Микола Давидюк, політолог. 

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Вгору Вгору
Вверх

    Знайшли помилку в тексті?

    Помилка